Poř.
Příjmení a Jméno
Škola
Sportovní klub
Vrcholů
Zdoláno
Amfiteátr Soláň
Benešky
chata Kmínek
Čubův kopec
Dřevěný kostel
Hložecká kaple
Hradisko
Huštýn
Jahodný
Janův hrad
Jurkovičova r.
Kamenárka
kaple Pulčín
kaple Sv. Huberta
kaple Dinotice
Kohútka
Kunovická h.
Lysá hora
Maruška
Na Kopné
Nivka
Oškerovy pas.
Pardus
Part. Oznice
Part. Kychová
poz. Durch
pramen Bečvy
pramen Zrzávky
přehrada H.B.
Motomuzeum
poz. Vysoké p.
Putýrka
Radegast
Miloňová
Štiavnik
Stratenec
r. U Holáňů
r. Zašová
skály Skaličí
stezka Valaška
Strážka
Vařákovy pas.
mlýn Medůvka
mlýn Štípa
Vrchhůra
Vsacký Cáb
zámek Kelč
zámek Vsetín
zvonice Kyčery
pomník Martiňák
1.BOŽÁK OndřejRožnov p.R. - Videčská5014.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.201914.4.2019
2.PAVLÍK DamiánVsetín - RokytniceFlorbal team Vsetín5019.4.201914.4.201914.4.201916.4.201930.3.201918.4.201913.4.201917.4.201917.4.201930.3.201914.4.201916.4.201917.4.201930.3.201930.3.201914.4.201919.4.20197.4.201918.4.20197.4.201914.4.201911.4.201914.4.20197.4.20195.4.201914.4.201913.4.201916.4.201917.4.201916.4.201930.3.201913.4.201915.4.201916.4.201914.4.201919.4.201919.4.201911.4.201914.4.201930.3.201916.4.20197.4.201913.4.201914.4.201914.4.201914.4.201915.4.20197.4.201914.4.201917.4.201916.4.2019
3.MOURAL JanRožnov p.R. - VidečskáValašští sporťáci501.5.20199.4.20199.4.201927.4.201930.3.201925.4.201930.3.20191.4.201931.3.201924.4.201914.4.20191.4.201931.3.201928.4.201930.3.20199.4.201914.4.20191.5.201925.4.20191.5.20191.5.201924.4.201914.4.201915.4.201926.4.20199.4.201930.3.20199.4.201931.3.20199.4.201924.4.201928.4.20199.4.20192.4.20199.4.201914.4.201914.4.201926.4.20191.4.201928.4.20192.4.201931.3.201928.4.201914.4.20191.5.201914.4.20199.4.20191.5.201924.4.201914.4.20199.4.2019
4.ORSÁGOVÁ AnnaVal. Meziříčí - Žerotínova501.6.201926.5.201926.5.201926.5.20191.6.201920.4.201926.4.201930.3.201930.3.20197.4.201919.4.201930.3.201930.3.20191.6.20191.6.20197.4.201921.4.201931.3.201920.4.201931.3.201919.4.20195.4.201919.4.201929.4.201931.3.201921.4.201926.4.201926.5.201927.4.201926.5.20197.4.201926.4.20197.4.201918.4.201926.5.201921.4.201921.4.20195.4.201930.3.20191.6.201918.4.20195.4.201926.4.20197.4.201919.4.20197.4.20197.4.201931.3.20197.4.201922.4.201918.4.2019
5.SURÝ DavidVizoviceVHK ROBE Vsetín509.6.201926.5.201926.5.20192.6.201911.5.20192.6.20192.5.20195.5.201921.5.201928.4.201928.4.20195.5.201921.5.20198.5.201911.5.20198.6.201918.5.201928.4.20199.6.201928.4.201928.4.201918.5.201928.4.201928.4.201928.4.201918.5.20192.5.20192.6.20195.5.20192.6.201928.4.201928.4.20192.6.20192.6.201926.5.201918.5.201918.5.20198.6.20195.5.20198.5.20192.6.201928.4.201928.4.20192.5.201928.4.20192.5.20198.6.201928.4.201928.4.20192.6.20192.6.2019
6.HAVLÍK JiříZlín - KvítkováKOLOKROUŽEK Zlín509.6.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.201919.5.20199.6.20199.6.201919.5.20199.6.20199.6.20199.6.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.20199.6.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.20199.6.20199.6.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.201919.5.20199.6.201919.5.2019
7.STŘÍTESKÁ AdélaLoučkaJUDO Hranice5014.7.201922.4.201922.4.201923.4.20195.7.20194.7.20195.7.201930.6.201918.4.20193.7.20193.7.201930.6.201918.4.20193.7.20195.7.20197.4.20195.7.20198.5.20194.7.20191.5.201914.7.20197.4.20193.7.20191.5.201912.6.20195.7.20195.7.201923.4.201918.4.201923.4.20193.7.20193.7.20197.4.201923.4.201922.4.20195.7.20195.7.20191.5.201918.4.20193.7.201923.4.201918.4.20193.7.201930.6.20193.7.201930.6.20197.4.20198.5.20197.4.201930.6.201923.4.2019
8.STŘÍTESKÝ JindraLoučkaJUDO Hranice5014.7.201922.4.201922.4.201923.4.20195.7.20194.7.20195.7.201930.6.201918.4.20193.7.20193.7.201930.6.201918.4.20193.7.20195.7.20197.4.20195.7.20198.5.20194.7.20191.5.201914.7.20197.4.20193.7.20191.5.201912.6.20195.7.20195.7.201923.4.201918.4.201923.4.20193.7.20193.7.20197.4.201923.4.201922.4.20195.7.20195.7.20191.5.201918.4.20193.7.201923.4.201918.4.20193.7.201930.6.20193.7.201930.6.20197.4.20198.5.20197.4.201930.6.201923.4.2019
9.JAROŇ ŠimonZašováBTO Zašová5014.7.201914.7.201914.7.201914.7.201931.3.201914.7.201931.3.20194.6.201931.3.201930.5.201930.5.20194.6.201931.3.201931.3.201931.3.201914.7.201914.7.201930.5.201914.7.201930.5.201930.5.201914.7.201930.5.201930.5.201910.6.201914.7.201931.3.201914.7.201931.3.201910.6.201930.5.201931.3.201914.7.201910.6.201914.7.201914.7.201914.7.201910.6.201931.3.201931.3.201910.6.201910.6.201931.3.201930.5.201930.5.201930.5.201914.7.201930.5.201930.5.201914.7.201910.6.2019
10.JAKUBOVÁ MagdalénaSlušovice509.8.201922.6.201922.6.201928.4.20199.6.20199.8.20199.8.20199.8.20199.8.20199.8.20197.4.20199.8.20199.8.20199.6.20199.6.20198.7.201926.5.20198.5.20199.8.201921.4.201921.4.20191.5.201928.4.201924.4.20198.5.201926.5.20199.8.201928.4.20199.8.201922.6.20199.8.201926.5.20198.7.20199.8.201922.6.201928.4.201928.4.20198.5.20199.8.20199.6.20199.8.201918.5.201926.5.201918.5.20197.4.201918.5.20198.7.20198.5.20191.5.20199.8.201922.6.2019
11.PAVLICOVÁ NikolVal. Meziříčí - KřižnáTJ Sokol Kněhyně5011.8.201926.5.201926.5.201917.5.201918.5.201926.4.201918.5.201926.4.201931.5.20195.7.201916.6.201926.4.201931.5.201910.8.20195.7.20194.7.201921.7.201926.4.201911.8.20198.5.201929.6.20198.5.201916.6.201920.7.20194.7.20194.7.201921.7.20194.5.20194.7.20191.4.20194.7.201921.7.201910.8.201922.6.20194.7.201912.7.201912.7.201916.6.201931.5.201910.8.201922.6.20194.7.20195.7.201929.6.201929.6.201929.6.201910.8.20194.7.20194.7.201910.8.201922.6.2019
12.KUBÍČEK VojtěchRožnov p.R. - Pod Skalkou5025.8.201923.6.201923.6.20196.6.201923.7.20196.6.201923.8.201915.4.201914.7.201914.7.201911.5.201915.4.201914.7.201923.7.201923.7.201921.7.201921.7.201923.6.201925.8.20196.6.20196.6.201915.4.201911.5.20196.6.201923.6.201921.7.201923.8.201923.6.201914.7.201911.5.201914.7.201923.8.201911.5.201911.5.201923.8.201921.7.201921.7.20196.6.201915.4.201923.7.201911.5.201923.6.201914.7.201915.4.201911.5.201915.4.201911.5.201923.6.201915.4.201921.7.201911.5.2019
13.HURTÍKOVÁ AdélaHovězíTJ Sokol Vsetín5029.8.201926.5.20194.8.201928.7.201922.4.201924.7.201916.6.201924.7.201917.8.201922.4.201911.8.20194.8.201917.8.201922.4.201922.4.201922.4.201930.6.201924.8.201924.7.201930.6.201927.8.201930.6.201911.8.201927.8.201929.8.201930.6.201916.6.201928.7.201917.8.20194.8.201922.4.201911.8.201922.4.201926.5.20194.8.201931.7.201931.7.201929.8.20198.5.201922.4.201926.5.201924.8.201911.8.20198.5.201927.8.20198.5.201922.4.201924.8.201922.4.201924.7.201929.8.2019
14.HURTÍK DavidHovězíTJ Sokol Vsetín5029.8.201926.5.20194.8.201928.7.201922.4.201924.7.201916.6.201924.7.201917.8.201922.4.201911.8.20194.8.201917.8.201922.4.201922.4.201922.4.201930.6.201924.8.201924.7.201930.6.201927.8.201930.6.201911.8.201927.8.201929.8.201930.6.201916.6.201928.7.201917.8.20194.8.201922.4.201911.8.201922.4.201926.5.20194.8.201931.7.201931.7.201929.8.20198.5.201922.4.201926.5.201924.8.201911.8.20198.5.201927.8.20198.5.201922.4.201924.8.201922.4.201924.7.201929.8.2019
15.LEBEDOVÁ AnnaGymnázium Lesní čtvrť ZlínKOLOKROUŽEK Zlín5029.8.20194.8.20194.8.20195.8.201923.4.201929.8.201930.4.20198.6.20195.6.20192.7.201923.4.20195.6.20195.6.201923.4.201923.4.201923.6.20194.8.201923.6.201929.8.201923.4.201923.4.201915.5.20197.6.201923.6.201926.5.20194.8.201930.4.20195.8.20195.6.20198.6.20192.7.201930.4.201923.6.20198.6.20194.8.201929.8.201929.8.201915.5.201926.5.201923.4.20198.6.201926.5.201930.4.201926.5.201923.4.201926.5.201923.6.201923.6.201923.6.20195.8.20198.6.2019
16.LEBEDA ŠtěpánZlín - DřevnickáKOLOKROUŽEK Zlín5029.8.20194.8.20194.8.20195.8.201923.4.201929.8.201930.4.20198.6.20195.6.20192.7.201923.4.20195.6.20195.6.201923.4.201923.4.201923.6.20194.8.201923.6.201929.8.201923.4.201923.4.201915.5.20197.6.201923.6.201926.5.20194.8.201930.4.20195.8.20195.6.20198.6.20192.7.201930.4.201923.6.20198.6.20194.8.201929.8.201929.8.201915.5.201926.5.201923.4.20198.6.201926.5.201930.4.201926.5.201923.4.201926.5.201923.6.201923.6.201923.6.20195.8.20198.6.2019
17.LEBEDA JanGymnázium Lesní čtvrť ZlínKOLOKROUŽEK Zlín501.9.20194.8.20194.8.20195.8.201923.4.201929.8.201926.5.20198.6.20195.6.20192.7.201923.4.20195.6.20195.6.201923.4.201923.4.201929.8.20194.8.201923.6.201929.8.201923.4.201923.4.201915.5.20197.6.201923.6.201926.5.20194.8.20191.9.20195.8.20195.6.20198.6.20192.7.20191.9.201929.8.20198.6.20194.8.201929.8.201929.8.201915.5.201926.5.201923.4.20198.6.201926.5.20191.9.201926.5.201923.4.201926.5.201929.8.201923.6.201929.8.20195.8.20198.6.2019
18.BEDNÁŘ OndřejVsetín - OhradaTenis Vsetín (Zbrojovka)502.9.201916.6.201916.6.20194.8.20196.7.20192.9.201915.7.201925.6.20192.9.201914.5.20192.7.201919.5.201925.6.20196.7.20196.7.201924.4.201919.8.201929.5.20192.9.201913.5.201916.8.20192.4.201915.7.201916.8.201913.5.201923.4.201915.7.20194.8.201916.6.201919.5.201914.5.201915.7.201923.4.201919.5.201916.6.201919.8.201919.8.201923.4.201925.6.20196.7.201919.5.201925.6.201915.7.201913.5.201916.8.201913.5.20191.4.201929.5.20191.4.20191.8.20194.8.2019
19.JEMELÍK TomášVal. Meziříčí - Salvátor504.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.20194.9.2019
20.HÝŽĎAL VítekZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín507.9.20194.8.20194.8.20194.8.201926.6.201927.8.20192.7.201928.7.201928.7.201926.6.201929.6.201928.7.201928.7.201926.6.201926.6.201926.6.20194.8.20197.9.201930.8.20197.9.20197.9.20192.9.201929.6.20197.9.201928.7.20194.8.201922.7.20194.8.201928.7.201928.7.201926.6.201926.6.201926.6.201928.7.20194.8.201930.8.201930.8.20191.9.201928.7.201926.6.201928.7.201928.7.201922.7.20191.9.201926.6.20191.9.201926.6.20197.9.201926.6.20191.9.201928.7.2019
21.HÝŽĎAL VojtěchZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín507.9.20194.8.20194.8.20194.8.201926.6.201927.8.201922.7.201928.7.201928.7.201926.6.201929.6.201928.7.201928.7.201926.6.201926.6.201926.6.20194.8.20197.9.201930.8.20197.9.20197.9.20192.9.201929.6.20197.9.201928.7.20194.8.201922.7.20194.8.201928.7.201928.7.201926.6.201926.6.201926.6.201928.7.20194.8.201930.8.201930.8.20191.9.201928.7.201926.6.201928.7.201928.7.201922.7.20191.9.201926.6.20191.9.201926.6.20197.9.201926.6.20191.9.201928.7.2019
22.PETŘEK MarekZašováBTO Zašová5022.9.201919.8.201919.8.201919.8.201926.8.201911.8.201930.4.201930.4.201930.4.20192.9.201922.9.201930.4.201930.4.201926.8.201926.8.201922.7.201926.8.201922.9.201911.8.201922.9.201922.9.20192.9.201922.9.201922.9.201927.5.201926.8.201911.8.201919.8.201930.4.20191.7.201926.8.201911.8.201922.7.20191.7.201926.8.201926.8.201926.8.201927.5.20197.6.201926.8.20191.7.201919.5.201930.4.20192.5.201922.9.201930.4.201922.7.201919.5.201926.8.201922.7.20191.7.2019
23.ELIÁŠ BenjaminVsetín - OhradaHázená Zbrojovka Vsetín5022.9.20192.5.20192.5.201929.8.20192.5.201922.9.201929.8.201924.6.201918.5.201913.4.20194.8.201918.5.201918.5.201929.7.20192.5.201930.3.201929.7.20192.6.201922.9.20192.6.201914.9.20197.4.20194.8.201914.9.20191.9.201929.7.201929.8.201929.8.201918.5.20192.5.20197.4.201929.8.201930.3.201915.9.201929.8.201929.7.201929.7.20192.6.20191.9.201929.7.201915.9.20191.9.201929.8.20191.9.201914.9.20191.9.201930.3.20192.6.201930.3.201924.6.20192.5.2019
24.ČECH PetrZašová BTO Zašová5029.9.201913.7.201913.7.201913.7.201912.8.201930.8.201923.9.201912.7.201912.8.201929.9.201913.7.201912.7.201912.7.201912.8.201912.8.201930.8.201930.8.201913.7.201930.8.201912.7.201913.7.201923.9.201913.7.201913.7.201930.8.201930.8.201912.8.201913.7.201912.7.201913.7.201929.9.201923.9.201913.7.201913.7.201930.8.201930.8.201930.8.201912.7.201912.7.201912.8.201913.7.201913.7.201923.9.201912.7.201913.7.201912.7.201913.7.201913.7.201923.9.201913.7.201913.7.2019
25.PETŘEKOVÁ KarolínaZašováBTO Zašová5012.10.201919.8.201919.8.201919.8.201926.8.201911.8.201930.4.201912.10.201930.4.20192.9.201922.9.201930.4.201930.4.201926.8.201926.8.201922.7.201926.8.201922.9.201911.8.201922.9.201922.9.20192.9.201922.9.201922.9.201912.10.201926.8.201911.8.201919.8.201930.4.20191.7.201926.8.201911.8.201922.7.20191.7.201926.8.201926.8.201926.8.201912.10.201912.10.201926.8.20191.7.201919.5.201930.4.20192.5.201922.9.20192.6.201922.7.201919.5.201926.8.201922.7.20191.7.2019
26.DUDKOVÁ AnežkaGymnázium Frenštát p.R.5013.10.201916.9.201916.9.201930.8.201914.9.201913.10.201914.9.201921.9.201921.9.201916.9.201930.3.201930.6.201930.6.201914.9.201914.9.201930.8.201916.9.201930.8.201913.10.201930.8.201921.9.201930.8.201930.3.201921.9.201921.9.201930.8.201914.9.201930.8.201921.9.201930.6.201930.3.201930.3.201930.8.201930.6.201930.8.201930.8.201930.8.201921.9.201930.8.201930.8.201930.6.201930.8.201930.3.201930.8.201930.3.201930.8.201930.8.201930.8.201930.8.201921.9.201930.6.2019
27.DUDEK MatějGymnázium Frenštát p.R.5013.10.201916.9.201916.9.201930.8.201914.9.201913.10.201914.9.201921.9.201921.9.201916.9.201930.3.201930.6.201930.6.201914.9.201914.9.201930.8.201916.9.201930.8.201913.10.201930.8.201921.9.201930.8.201930.3.201921.9.201921.9.201930.8.201914.9.201930.8.201921.9.201930.6.201930.3.201930.3.201930.8.201930.6.201930.8.201930.8.201930.8.201921.9.201930.8.201930.8.201930.6.201930.8.201930.3.201930.8.201930.3.201930.8.201930.8.201930.8.201930.8.201921.9.201930.6.2019
28.FRÉLICHOVÁ MichaelaLibhošť5013.10.201916.8.201916.8.201912.10.201913.10.201910.6.201930.9.201919.5.201920.4.201928.8.20194.7.201919.5.201920.4.201926.8.201926.8.201912.5.201923.9.20198.5.201922.8.20198.5.201913.10.201923.6.20194.7.20199.9.201929.4.201923.9.201930.9.201912.10.20192.4.20191.5.201928.8.201913.10.201912.5.20191.5.201916.8.201915.9.201915.9.20198.5.201920.4.201926.8.20191.5.201928.4.201913.10.201920.4.201913.10.201920.4.201912.5.20198.4.201912.5.201919.5.20191.5.2019
29.TVRDÝ VojtěchZašováBTO Zašová5019.10.201911.5.201911.5.201912.6.201915.9.20192.10.201913.10.201922.4.201911.4.201919.10.201913.10.201922.4.201911.4.201915.9.201915.9.201919.10.201923.6.201920.8.20192.10.20192.6.201920.8.20192.6.201913.10.201920.8.20192.5.201915.9.201913.10.201912.6.201911.4.201911.5.201919.10.201913.10.201919.5.201911.5.201912.6.201923.6.201923.6.20192.6.201910.6.201915.9.201911.5.20192.5.201913.10.20192.5.201913.10.20192.5.201919.5.20192.5.201915.9.201919.5.201918.5.2019
30.MARKOVÁ KateřinaVsetín - Ohrada155. Horolezecký oddíl Vsetín5022.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.201922.10.2019
31.JANÍČEK JurášRatiboř5027.10.201927.5.201927.5.201927.5.201914.10.201915.7.201927.10.201930.9.201916.9.201917.6.201920.5.201930.9.201916.9.201914.10.201914.10.201917.6.201926.6.201923.9.201915.7.20198.5.20198.8.201925.4.201923.10.201911.8.201914.10.20195.8.201927.10.201927.5.201916.9.201927.5.20193.10.201925.10.201910.6.201923.4.20195.8.201926.6.201926.6.20198.5.201930.9.201914.10.201923.4.201930.9.201925.10.201914.10.201925.9.201914.10.201910.6.201923.9.201910.6.201922.10.201923.4.2019
32.KŘUPALOVÁ KristýnaŽelechoviceKOLOKROUŽEK Zlín5011.11.20193.10.20193.10.201925.8.201920.4.201925.8.201918.5.201926.8.201920.4.20197.7.201912.9.201926.8.201920.4.201920.4.201920.4.201924.9.201913.10.20197.7.201922.9.201910.7.201931.3.20198.9.201930.3.201924.8.201910.7.20191.9.20199.7.201925.8.201920.4.201927.10.20197.7.20193.7.201911.11.201927.10.20191.9.201922.9.201919.10.201910.7.201920.4.201920.4.201927.10.201926.8.20199.7.201917.9.201923.6.201917.9.201911.11.20197.7.201911.11.201920.10.201927.10.2019
33.KŘUPALA JakubŽelechoviceKOLOKROUŽEK Zlín5011.11.20193.10.20193.10.201925.8.201920.4.201925.8.201918.5.201926.8.201920.4.20197.7.201912.9.201926.8.201920.4.201920.4.201920.4.201924.9.201913.10.20197.7.201922.9.201910.7.201931.3.20198.9.201930.3.201924.8.201910.7.20191.9.20199.7.201925.8.201920.4.201927.10.20197.7.20193.7.201911.11.201927.10.20191.9.201922.9.201919.10.201910.7.201920.4.201920.4.201927.10.201926.8.20199.7.201917.9.201923.6.201917.9.201911.11.20197.7.201911.11.201920.10.201927.10.2019
34.PROKSA TomášVsetín - Rokytnice5017.11.20197.7.20197.7.201922.7.20197.7.201930.8.201917.11.201922.7.201922.7.201922.7.201930.8.201922.7.201922.7.20197.7.20197.7.20199.6.201922.7.20199.6.201930.8.20199.6.20199.6.20197.7.201917.11.20199.6.20199.6.201922.7.201917.11.20197.7.201922.7.201930.8.201930.8.201917.11.20199.6.201930.8.20197.7.201922.7.201922.7.201930.8.201922.7.20197.7.201930.8.20199.6.201917.11.201922.7.201930.8.201922.7.20199.6.201930.8.20199.6.201922.7.201930.8.2019
35.HOĎÁKOVÁ AnetaVsetín - Rokytnice4612.9.201912.9.20193.6.20191.6.201914.10.201928.7.201912.9.201914.10.20197.7.201928.7.201930.9.20191.6.20191.6.201916.6.20197.7.201914.10.201912.9.201916.6.201914.10.201914.10.20197.7.201914.10.201928.7.20193.6.201918.4.201914.10.20191.6.20199.5.20199.5.201930.9.201912.9.20197.7.20197.7.20197.7.201918.4.20191.6.201930.9.201928.7.20199.5.20199.5.201916.6.20199.5.201916.6.201918.4.201928.7.201914.10.
36.ZDRAŽIL OndřejKarolinka4030.3.201920.4.201918.5.201929.9.201915.9.20191.9.201915.9.201925.7.201913.9.20191.9.201927.10.201915.9.20194.7.201931.8.201921.9.201929.9.201921.9.201921.9.201915.9.201925.7.201927.10.201918.5.201930.3.201915.9.20194.7.201913.9.201920.4.201919.5.201919.5.20191.9.201927.10.201913.9.201921.9.201921.9.201925.7.201921.9.20194.7.201921.9.20194.7.201930.3.2019
37.MÜLLEROVÁ ValerieMŠ LoukyKOLOKROUŽEK Zlín3613.10.201919.10.20193.11.20193.11.201924.8.201914.8.201924.8.20196.10.20196.10.201912.10.201912.10.201927.10.201914.9.201927.10.201914.9.201914.9.201928.10.20194.8.201910.8.201919.10.201920.10.20196.10.201925.8.201917.11.201917.11.201913.10.201928.10.201924.8.201917.11.201928.10.20193.11.20194.8.201917.11.201927.10.201914.9.201917.11.2019
38.DRÁBEK AlexRožnov p.R. - VidečskáHC Černí vlci Rožnov p.R.3426.5.201926.5.201916.7.201923.6.201924.4.20192.4.201923.6.201916.4.20192.4.20199.4.201911.8.201916.7.201911.8.20192.6.201923.6.20199.4.201923.6.201926.5.201929.5.201916.4.20191.6.20198.6.201926.5.20192.4.20198.6.201929.5.201912.6.201923.6.201912.6.20192.6.201911.8.20192.6.201923.7.20198.6.2019
39.VALERIÁN FrantišekZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín3429.10.201926.9.20191.7.20194.7.201921.5.20194.11.201929.10.20199.4.20194.11.20191.7.201923.10.201929.10.201929.4.20194.7.201913.9.201917.9.201910.6.201923.4.201923.4.201912.8.201926.9.20194.7.201912.8.20194.11.201929.10.20194.7.20194.11.20199.5.201912.8.20199.5.20197.8.20199.5.201923.10.201910.6.2019
40.JAKUBOVÁ EliškaSlušovice319.6.20199.8.20199.8.20199.8.20199.8.20199.8.20199.8.20199.6.20199.6.201926.5.20198.5.20199.8.201921.4.201921.4.20191.5.20198.5.201926.5.20199.8.20199.8.20199.8.20198.5.20199.8.20199.6.20199.8.201918.5.201918.5.201914.4.201918.5.20198.5.20191.5.20199.8.2019
41.VALERIÁN OndřejZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín294.8.20194.8.201926.9.20191.7.20194.7.201921.5.20199.4.20191.7.20194.8.201929.4.20194.7.201913.9.201917.9.201910.6.201923.4.201923.4.20197.8.201912.8.201926.9.20194.7.201912.8.20194.8.20194.7.20199.5.201912.8.20199.5.20197.8.20199.5.201910.6.2019
42.POLÁČEK LukášVsetín - Luh2918.8.201918.8.201918.8.201920.10.201918.8.20191.9.20191.9.201920.10.20195.8.201918.8.201921.9.201921.9.20198.4.20191.9.201913.9.201918.8.201918.8.20195.8.20195.8.201913.9.201918.8.201918.8.201913.9.20191.9.201921.9.20195.8.20195.8.20195.8.201921.9.2019
43.JANKŮ MarkétaVsetín - OhradaKOBRA Vsetín2924.10.201929.9.201918.8.201918.8.201918.8.201918.8.201929.9.201918.8.201918.8.201918.8.201918.8.201918.8.201918.8.201918.8.201929.9.201929.9.201929.9.201924.10.201918.8.201918.8.201924.10.201918.8.201918.8.201918.8.201924.10.201929.9.201918.8.201918.8.201924.10.2019
44.FIŠEROVÁ MarkétaZlín - KvítkováKOLOKROUŽEK Zlín294.8.20194.8.20196.11.201911.8.201929.5.201911.8.201929.7.201929.5.201911.8.201929.5.20194.8.20194.8.201924.9.201929.7.201928.6.20194.8.20196.11.201924.9.201921.7.201914.10.201929.5.20194.8.201929.5.201929.5.201929.5.201914.10.201929.5.20196.8.201920.7.2019
45.HRTÁŇ FilipHuslenkyTJ Sokol Huslenky2812.5.201912.5.20191.9.201920.10.201931.7.20191.9.201914.7.201920.10.20194.6.201923.8.201924.8.20194.6.201931.7.201924.8.201931.3.201931.7.20191.9.201931.7.201923.8.201923.8.201924.8.20191.9.201920.10.201915.6.201915.7.201915.7.20194.6.201916.7.2019
46.HÁRYCH SamuelVal. Meziříčí - VyhlídkaSKM Valašské Meziříčí2830.10.201920.10.20194.8.20191.6.20193.11.201930.10.201919.5.201911.8.201911.8.201917.11.201920.10.20191.5.20194.8.201913.5.20192.11.201922.9.20192.11.201927.4.201931.8.20191.5.201927.4.20193.11.201927.4.201913.5.201919.5.201913.5.20193.11.20192.11.2019
47.KULIŠŤÁK KryštofRožnov p.R. - Záhumení2728.6.201928.6.20197.7.201921.4.20198.5.201922.4.20198.5.201919.5.201925.5.201925.5.20197.7.20198.5.201928.6.20198.6.201915.9.201928.6.201925.5.201922.4.201915.9.201919.5.20198.6.20198.6.20198.6.201919.5.201925.5.201921.4.201915.9.2019
48.HALMAZŇA DavidMasarykovo gymnázium Vsetín2731.8.201931.8.201931.8.201920.10.201931.8.201931.8.201931.8.201931.8.201931.8.201931.8.201925.4.201931.8.20194.7.201931.8.20194.7.201920.10.201931.8.20194.7.201931.8.201931.8.201920.10.20194.7.201931.8.20194.7.201931.8.201931.8.20194.7.2019
49.MATOŠKA JaroslavVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín2728.6.201928.6.201930.7.201930.7.20193.6.201920.5.201922.7.201928.6.20197.9.201928.6.201928.6.201929.10.20197.9.201928.6.201922.7.201922.7.20193.6.201920.5.201922.7.201928.6.201922.7.201920.5.201920.5.201920.5.20197.9.201920.5.201917.6.2019
50.STIBOROVÁ AnetaHošťálková2616.7.201916.7.201916.7.201918.7.201912.7.20192.6.20192.7.201912.7.201919.9.201916.7.201915.8.201915.8.201919.9.201919.9.20192.6.20192.6.201915.8.201917.7.201916.7.201924.8.20192.6.201929.9.201929.9.20198.7.201926.7.20192.6.2019
51.VALERIÁN AntonínZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín264.8.20194.8.201926.9.20191.7.20194.7.20199.4.20191.7.201923.10.20194.8.201929.4.20194.7.201913.9.201917.9.201910.6.201923.4.201923.4.20194.8.201926.9.20194.7.20194.8.20194.7.20199.5.20199.5.20199.5.201923.10.201910.6.2019
52.ŠTÁBL JakubVal. Meziříčí - VyhlídkaSKM Valašské Meziříčí 2627.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.2019
53.FIŠER PetrZlín - KvítkováKOLOKROUŽEK Zlín266.11.201911.8.201911.8.201929.5.201911.8.201929.5.20194.8.20194.8.201924.9.201929.7.201928.6.20194.10.20194.8.20196.11.201924.9.201921.7.201914.10.201929.5.20194.8.201929.5.201929.5.201929.5.201914.10.201929.5.20196.8.201920.7.2019
54.MOURALOVÁ AnnaRožnov p.R. - VidečskáValašští sporťáci259.4.201930.3.201930.3.201931.3.201914.4.201931.3.201928.4.201930.3.20191.5.20191.5.201914.4.20199.4.201931.3.20195.4.201928.4.20199.4.20199.4.201931.3.201928.4.201931.3.20191.5.20199.4.20191.5.201919.5.20195.4.2019
55.BILÍK LukášHovězí257.7.201921.4.20195.8.201931.8.20191.4.201918.6.201931.8.20192.4.201915.6.201930.7.20197.4.201919.4.20196.4.20195.8.20199.4.20192.4.201921.4.20191.5.20191.5.201919.4.201918.6.201931.7.201931.7.20192.4.20192.4.2019
56.HRTÁŇOVÁ DarinkaTJ Sokol Huslenky251.9.201931.7.20191.9.201914.7.201920.10.20194.6.201923.8.201924.8.20194.6.201931.7.201924.8.201915.7.201931.7.20191.9.201931.7.201923.8.201923.8.201924.8.20191.9.201920.10.201915.7.201915.7.201915.7.20194.6.201916.7.2019
57.VLACHINSKÁ SáraVal. Meziříčí - pro sluchově postižené2512.11.201912.11.201912.11.201916.6.201912.11.201912.11.201916.6.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201916.6.201912.11.201912.11.201916.6.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.201912.11.2019
58.DOLEČKOVÁ TerezaVal. Meziříčí - VyhlídkaBikeProRacing2531.10.201912.5.201931.10.201912.5.201912.5.201930.9.201931.10.201930.9.201919.5.201912.5.201931.10.201924.6.201930.9.201917.11.201930.9.201912.5.201924.6.201930.9.201912.5.201919.5.201919.5.201917.11.201930.9.201919.5.201930.9.2019
59.VÁLKOVÁ BarboraVsetín - Integra245.7.20195.7.201914.9.201921.4.201914.9.201919.4.201924.8.201918.5.201919.4.201931.8.201924.8.201914.9.201914.9.201914.9.201921.4.201919.4.20195.7.201924.8.201924.8.201918.5.201914.9.201914.9.201919.4.201919.4.2019
60.HAIS MichalLipník n.B. - SluníčkoJUDO Hranice2430.6.201922.9.201930.6.201922.9.201921.10.20191.5.201914.7.20191.5.20195.7.20197.7.201921.10.20197.7.20191.5.201922.9.201921.10.20197.7.20195.7.201930.6.201914.7.201930.6.20195.7.201921.10.201930.6.20197.7.2019
61.VAŠUTOVÁ BarboraRožnov p.R. - 5. květnaBikeProRacing2323.4.201914.10.201914.10.201923.4.201923.4.201931.7.20191.8.201931.7.201931.7.201929.10.201931.7.201923.4.201929.10.201929.10.201923.4.201920.8.201923.4.201923.4.20196.5.20196.5.20196.5.201929.10.201923.4.2019
62.DOLEČKOVÁ KristýnaPodlesí MŠBikeProRacing2331.10.201912.5.201912.5.201912.5.201930.9.201930.9.201919.5.201912.5.201931.10.201924.6.201930.9.201917.11.201930.9.201912.5.201924.6.201930.9.201912.5.201919.5.201919.5.201917.11.201930.9.201919.5.201930.9.2019
63.MACHÁŇ SebastianMasarykovo gymnázium Vsetín219.6.20199.6.20199.6.201920.4.201915.6.201920.6.201919.4.20191.6.201926.4.201911.5.201920.4.20191.6.20191.5.20199.6.201911.5.20191.5.201922.4.20191.5.201920.4.201920.6.201926.5.2019
64.KOTRLA AdamVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín2128.6.201928.6.201931.8.201931.8.201922.7.201922.7.201924.7.201928.6.201928.6.201922.7.201922.7.201928.6.201922.7.201930.8.201928.6.201931.8.201922.7.201922.7.201928.6.201928.6.201922.7.2019
65.KONVIČNÝ DenisZašováBTO Zašová2124.9.201924.9.201924.9.201924.9.201923.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201924.9.201923.9.201924.9.2019
66.KRKOŠ JanVsetín - Luh2120.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.201920.10.2019
67.NOHAVICA MarekZašováBTO Zašová2113.10.201920.4.20191.5.201920.4.201928.10.20191.5.20191.5.20191.5.201913.10.201921.4.201913.10.20193.7.201923.6.20195.4.201923.6.201920.4.20191.5.201920.4.20193.7.20191.5.201923.6.2019
68.KRUPA JakubRožnov p.R. - Koryčanské PasekyVHK ROBE Vsetín2018.5.201918.5.201918.5.201922.4.201926.4.201922.4.201926.4.201918.5.201926.4.201920.4.201924.5.201928.6.201920.4.201924.5.201920.4.201920.4.201920.4.20191.5.201919.5.201924.5.2019
69.MEDVED JanVsetín - Rokytnice2026.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.201926.10.2019
70.SKÝPALA LukášVal. Meziříčí - Křižná2028.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.2019
71.SKÝPALOVÁ NikolaVal. Meziříčí - Křižná2028.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.201928.10.2019
72.MACHÁŇOVÁ StelaLiptál209.6.20199.6.20199.6.201920.4.201915.6.201919.4.20191.6.201926.4.201911.5.201920.4.20191.6.20191.5.20199.6.201911.5.20191.5.201922.4.20191.5.201920.4.201928.10.201926.5.2019
73.VAŠUT DavidRožnov p.R. - Pod SkalkouBikeProRacing2023.4.201913.5.20196.5.201923.4.201923.4.201920.8.201931.7.20191.8.201931.7.201929.10.201923.4.201929.10.201929.10.201923.4.201920.8.201923.4.201923.4.201929.10.201929.10.201923.4.2019
74.JANOŠÍKOVÁ MichaelaVsetín - TrávníkyTJ Alcedo Vsetín202.11.20192.11.20192.11.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.20192.11.20198.9.20198.9.20198.9.20192.11.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.20198.9.2019
75.HALA JakubVizovice204.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.20194.11.2019
76.GALUŠKOVÁ AdélaZlín - Dřevnická KOLOKROUŽEK Zlín194.8.20194.8.201927.8.201927.8.20194.8.201927.8.20194.8.201927.8.201927.8.201927.8.20194.8.201927.8.201927.8.201927.8.201927.8.201927.8.201927.8.201927.8.201927.8.2019
77.ELIÁŠOVÁ KláraVsetín - Ohrada192.5.20192.5.20192.5.201918.5.201918.5.201918.5.20192.5.201930.3.20192.6.20192.6.201918.5.20192.5.201930.3.201915.9.201915.9.201930.3.20192.6.201930.3.20192.5.2019
78.JUNGWIRTH TobiVsetín - Sychrov1914.7.20197.7.201918.5.201927.8.201929.8.20191.4.20197.7.201911.8.201919.10.201910.8.201931.8.201914.7.20191.4.20191.4.201918.5.201919.10.201919.10.20191.4.20191.4.2019
79.ŠTĚPÁNKOVÁ AnnaVsetín - TrávníkyKOBRA Vsetín1921.10.201917.6.201923.5.201923.5.20199.5.20192.9.201923.5.201923.5.201917.6.201917.6.20199.5.20199.5.20192.9.20199.5.201921.10.201923.5.201917.6.20192.9.20199.5.2019
80.HUČÍK TomášVsetín - Ohrada198.9.20198.9.20198.9.201923.7.201912.5.20197.4.201921.10.20198.9.201921.10.20198.9.201919.5.20198.9.201921.10.201929.7.20198.9.201912.5.20198.5.20198.5.201919.5.2019
81.LINHART AdamZlín - Emila ZátopkaGIGANT Orienteering194.11.201920.5.20192.8.20194.11.20194.11.20192.5.20199.5.20192.5.201920.5.20194.11.20192.5.201920.5.20194.11.20194.11.201920.5.20199.5.201920.5.20192.5.20192.5.2019
82.LINHART JakubZlín - Emila ZátopkaGIGANT Orienteering194.11.201920.5.20192.8.20194.11.20194.11.20192.5.20199.5.20192.5.201920.5.20194.11.20192.5.201920.5.20194.11.20194.11.201920.5.20199.5.201920.5.20192.5.20192.5.2019
83.SÍVEK RobinVsetín - Rokytnice1825.7.201925.7.201910.11.201910.11.201910.11.201925.7.201925.7.201910.11.25.7.201925.7.201925.7.201925.7.201925.7.201910.11.25.7.201925.7.201925.7.201925.7.2019
84.VYKOPALOVÁ BáraVal. Meziříčí - ŠafaříkovaTK Deza Val. Meziříčí1727.4.201927.4.20193.6.201915.7.20199.6.20193.6.201928.6.201915.7.20199.6.201927.4.20192.5.201927.4.201928.5.201928.5.201928.6.201928.6.201915.7.2019
85.VYKOPALOVÁ EliškaVal. Meziříčí - ŠafaříkovaTK Deza Val. Meziříčí1727.4.201927.4.20193.6.201915.7.20199.6.20193.6.201928.6.201915.7.20199.6.201927.4.20192.5.201927.4.201928.5.201928.5.201928.6.201928.6.201915.7.2019
86.ORSÁG LukášHalenkov1618.4.201918.4.201920.4.20196.4.201931.3.201921.7.20196.4.201931.3.201920.4.20196.4.201931.3.201918.4.201921.7.201921.7.201931.3.201931.3.2019
87.TOMÁNEK JanHranice - ŠromotovoJUDO Hranice1618.4.201918.4.20197.4.201928.8.201926.8.201929.8.20198.5.201918.4.20197.4.201918.4.20198.5.20198.5.201926.8.20198.5.20197.4.20197.4.2019
88.HOLUBEC AntonínVsetín - Rokytnice1617.6.201922.7.201920.5.20199.6.201923.4.201930.9.20192.5.20197.4.201919.8.201922.7.201923.4.201922.7.20199.6.201919.8.201923.4.201923.4.2019
89.ČUNEK ŠtěpánVsetín - TrávníkyTenis MEZ Vsetín1612.8.201912.8.201928.7.201910.6.201923.4.201920.10.20191.5.20197.4.201920.10.201912.8.201923.6.201923.4.201926.5.201910.6.201923.4.20191.5.2019
90.ŠUTOVÁ GabrielaVsetín - OhradaTenis MEZ Vsetín1631.10.201923.10.201923.10.201923.10.201923.10.201923.10.201923.10.201931.10.201923.10.201931.10.201923.10.201923.10.201931.10.201931.10.201923.10.201916.7.2019
91.NOHAVICA OndřejZašováBTO Zašová154.6.20195.4.20194.6.20195.4.20195.4.20193.7.201923.6.20194.6.201923.6.20192.5.20194.5.20194.5.20193.7.20192.5.201923.6.2019
92.PAVLICA ŠimonVal. Meziříčí - KřižnáTJ Sokol Kněhyně1511.5.201911.5.20194.7.20194.7.20194.7.20194.5.20191.4.20194.7.20199.6.20194.7.201931.5.20199.6.20194.7.20194.7.20199.6.2019
93.PONČÍK FilipHuslenkyTJ Sokol Huslenky1512.5.201912.5.201917.6.201917.6.201914.7.20198.9.201913.8.201931.3.201918.8.201918.8.20198.9.201917.6.201918.8.20191.5.201918.8.2019
94.PONČÍK ČeněkHuslenkyTJ Sokol Huslenky1512.5.201912.5.201917.6.201917.6.201914.7.20198.9.201913.8.201931.3.201918.8.201918.8.20198.9.201917.6.201918.8.201916.7.201918.8.2019
95.HUČÍKOVÁ MarkétaVsetín - Ohrada158.9.20198.9.20198.9.201923.7.201912.5.20197.4.20198.9.201919.5.20198.9.201929.7.20198.9.201912.5.20198.5.20198.5.201919.5.2019
96.HŘAVA JakubVsetín - LuhVHK ROBE Vsetín1528.6.201928.6.201919.8.201919.8.201914.9.201914.9.201928.6.201919.8.201914.9.201919.8.201928.6.201928.6.201914.9.201914.9.201919.8.2019
97.ŠTÁBL AdamMŠ Kraiczova Val. Meziříčí1527.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.2019
98.HOLUBEC JakubVsetín - Rokytnice1417.6.201922.7.20199.6.201923.4.20192.5.20197.4.201919.8.201922.7.201923.4.201922.7.20199.6.201919.8.201923.4.201923.4.2019
99.MINAŘÍK MatyášGymnázium Lesní čtvrť ZlínKOLOKROUŽEK Zlín144.8.20194.8.201920.8.201920.8.20194.8.201920.8.201916.6.201916.6.201916.6.20194.8.20194.8.201920.8.201916.6.201920.8.2019
100.HYNČICA RomanHranice - ŠromotovoJUDO Hranice145.8.20195.8.201918.4.20195.8.201918.4.201928.8.201926.8.201926.8.201929.8.20195.8.201918.4.20195.8.201918.4.201928.8.2019
101.MALČÍK MartinVsetín - Trávníky1431.8.201919.4.201931.8.201926.5.201927.6.201927.6.201919.4.201926.5.20192.7.201919.4.20191.8.20191.8.20192.7.20192.7.2019
102.GACH DavidVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín144.6.20194.6.201916.9.201926.5.201922.4.201918.5.20199.6.201926.5.20199.6.201922.4.201916.9.20199.6.201926.5.201926.5.2019
103.BRŇOVJÁK JanZašováBTO Zašová1422.9.201910.4.201919.5.201910.4.20199.6.201919.5.201923.4.201914.9.201910.4.20191.5.20191.5.201923.4.201914.9.20199.6.2019
104.PELC AlexRožnov p.R. - ZáhumeníTJ Val. Meziříčí - atletika1415.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.2019
105.PELC ViktorRožnov p.R. - ZáhumeníTJ Val. Meziříčí - atletika1415.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.2019
106.KALINCOVÁ TerezaVsetín - Integra1430.9.20198.9.20198.9.20195.6.20198.9.20195.6.20198.9.201931.10.201930.9.201923.10.20199.9.20198.9.201930.9.20195.6.2019
107.KOVALČÍKOVÁ NatálieMasarykovo gymnázium Vsetín1324.4.201924.4.201924.4.201926.5.201924.4.201926.5.201924.4.201930.6.201920.6.201930.6.201926.5.201924.4.201920.6.2019
108.KROUPA JiříKateřiniceSK EDIE TEAM1319.8.201919.8.201921.8.201917.8.20197.4.201921.8.201917.8.201921.8.201919.8.201917.8.201912.8.201921.8.201921.8.2019
109.SCHOLZOVÁ AdélaRožnov p.R. - Koryčanské Paseky1325.8.201920.4.201920.4.201923.8.201925.8.201921.4.201923.8.201913.5.201923.8.201923.8.201923.8.20191.6.201921.4.2019
110.ROTH JanHranice - ŠromotovoJUDO Hranice1318.4.201918.4.20197.4.201928.8.201926.8.201926.8.201929.8.201918.4.20197.4.201918.4.201927.8.20197.4.20197.4.2019
111.KROUPOVÁ EliškaKateřiniceSK EDIE TEAM1319.8.201919.8.201921.8.201917.8.20197.4.201925.9.201917.8.201921.8.201919.8.201917.8.201912.8.201921.8.201921.8.2019
112.VÁCLAVÍK JonášHuslenkyTJ Sokol Huslenky1312.5.201912.5.20191.9.201925.9.20191.9.201922.8.201924.8.201916.6.201925.9.20198.9.201925.9.20191.9.201916.7.2019
113.PETRŮ OndřejVal. Meziříčí - KřižnáTJ Juřinka1326.9.201926.9.201926.9.20199.6.20199.6.20199.6.20199.6.20199.6.20199.6.201926.9.20199.6.20199.6.20199.6.2019
114.ZBRANEK MichalKateřinice132.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20197.10.2019
115.PROCHÁZKA CtiradTrojanoviceSKIBI akademie Val. Meziříčí1312.7.201911.7.201912.7.201911.7.201911.7.201911.7.201911.7.201912.7.201911.7.20197.11.20197.11.20197.11.201911.7.2019
116.VIČANOVÁ BarboraVal. Meziříčí - ŽerotínovaSKI KLUB Val. Meziříčí1215.5.201915.5.20192.6.201915.5.201915.5.201915.5.201915.5.20192.6.201915.5.20192.6.201915.5.20192.6.2019
117.VIČAN JiříVal. Meziříčí - ŽerotínovaSKI KLUB Val. Meziříčí1215.5.201915.5.20192.6.201915.5.201915.5.201915.5.201915.5.20192.6.201915.5.20192.6.201915.5.20192.6.2019
118.MARTINÁKOVÁ Rozálie AnnaNový HrozenkovSki klub MEZ Vsetín1217.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201924.7.2019
119.VÁCLAVEK TobiášMasarykovo gymnázium Vsetín1231.7.201931.7.201931.7.201931.7.201920.6.201931.7.201931.7.201931.7.201931.7.201931.7.201931.7.201920.6.2019
120.ORSÁG ŠimonVelké KarloviceTJ Karolinka1210.8.201910.8.201910.8.201915.8.201910.8.201915.8.201910.8.201915.8.201910.8.201910.8.201915.8.201915.8.2019
121.VYBÍRAL OndřejLipník n.B. - OseckáJUDO Hranice1218.4.201918.4.20197.4.201927.8.201926.8.201927.8.201918.4.20197.4.201918.4.201928.8.20197.4.20197.4.2019
122.DORŇÁK MichalVal. Polanka128.5.201919.5.201925.9.201925.9.201925.9.201910.5.201925.9.201925.9.201910.5.201919.5.20198.5.201925.9.2019
123.KALINEC JakubVsetín - Integra1230.9.20198.9.20198.9.20195.6.20198.9.20195.6.20198.9.201930.9.20199.9.20198.9.201930.9.20195.6.2019
124.MATUŠŮ OndřejVsetín - MŠ KobzáňovaSK EDIE TEAM128.7.201914.5.201914.5.201930.5.201922.10.201930.5.20198.7.201930.5.201914.5.201914.5.201916.9.201914.5.2019
125.BUKOVJAN MatyášHalenkov1126.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.201926.4.2019
126.PLÁNKA JanVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín1128.6.201928.6.20199.6.201921.4.201911.8.201917.4.201911.8.201911.8.20192.6.201911.8.201925.4.2019
127.PETRŮ AnnaVal. Meziříčí - KřižnáSKIBI Akademie Val. Meziříčí1126.9.201926.9.201926.9.20199.6.20199.6.20199.6.20199.6.201926.9.20199.6.20199.6.20199.6.2019
128.HAVRAN OndřejVsetín - OhradaHázená Zbrojovka Vsetín1124.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.201924.10.2019
129.DRÁBKOVÁ NatálieRožnov p.R. - VidečskáAC Sportguides Rožnov p.R.1127.4.201927.4.20192.11.20198.6.20198.6.201925.4.20198.6.20192.11.201911.5.201911.5.20198.6.2019
130.HAVRAN MartinVsetín - Ohrada155. Horolozecký oddíl Vsetín118.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.20198.11.2019
131.ORSÁG JosefVal. Meziříčí - ŽerotínovaJUDO Hranice1117.11.20198.8.20198.8.201917.11.20198.8.20198.8.20198.8.20198.8.20198.8.20198.8.20198.8.2019
132.KRUPOVÁ VendulaRožnov p.R. - VidečskáAkademie Tradičního Karate Valašské Meziříčí1018.5.201918.5.201918.5.201922.4.201922.4.201918.5.201920.4.201920.4.201920.4.201920.4.2019
133.KOČÍ KateřinaVsetín - SychrovVHK ROBE Vsetín1028.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
134.PALA TadeášVsetín - SychrovVHK ROBE Vsetín1028.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
135.HÁBA JanVsetín - RokytniceSki klub MEZ Vsetín1017.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.201917.7.2019
136.KLÍMEK JanVal. Meziříčí - Křižná1012.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.201912.8.2019
137.LUKAŠÍK FilipZubříHC Černí vlci Rožnov p.R.1011.8.201915.8.201916.4.201915.8.201929.5.201916.4.201915.8.201929.5.201912.6.201912.6.2019
138.TĚHANOVÁ KristýnaZašováBTO Zašová1022.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.2019
139.PAVLÍK OndřejVsetín - Rokytnice1022.7.201929.6.201921.4.201922.7.201919.5.201926.5.201926.8.201926.8.201919.5.201919.5.2019
140.PAVLÍK TobiášVsetín - Rokytnice1026.8.201929.6.201921.4.201926.8.20193.7.201926.5.201926.8.201926.8.20193.7.201926.8.2019
141.RYKALA JakubVal. Meziříčí - ŽerotínovaJUDO Hranice1018.4.201918.4.201927.8.201926.8.201927.8.201912.6.201918.4.201918.4.201912.6.201928.8.2019
142.MAŇÁKOVÁ HanaMasarykovo gymnázium Vsetín1019.6.201919.6.201919.6.201920.6.201919.6.201917.9.201919.6.201919.6.201919.6.201919.6.2019
143.MAŇÁKOVÁ MagdalénaHuslenky1019.6.201923.4.201919.6.201917.9.201923.4.201917.9.201923.4.201919.6.201923.4.201919.6.2019
144.ZBRANKOVÁ VeronikaHošťálková102.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.20192.10.2019
145.NOHAVICA ŠimonZašováBTO Zašová1020.4.20191.5.201920.4.20191.5.20191.5.20191.5.201921.4.201914.10.20191.5.20191.5.2019
146.NOHAVICA SamuelZašováBTO Zašová1020.4.20191.5.201920.4.20191.5.20191.5.20191.5.201921.4.201914.10.20191.5.20191.5.2019
147.KLIMENTOVÁ MartinaVal. Meziříčí - Křižná1026.4.201926.4.201920.4.201931.3.201918.10.201918.10.20192.4.201918.10.201931.3.201918.10.2019
148.KOCIÁN MichalZašováBTO Zašová107.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.201925.10.2019
149.HENDRYCHOVÁ KateřinaZašová1028.10.20198.6.201929.9.201928.10.201921.10.20198.6.201928.10.201918.10.201929.9.201929.9.2019
150.ŠIMČÍK MilanMasarykovo gymnázium Vsetín1030.10.201930.10.201916.10.201916.10.201920.6.201916.10.20194.11.201930.10.20194.11.201920.6.2019
151.SOUČEK OndřejVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
152.KUNČICKÝ JanVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
153.JAVORSKÝ RadekVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
154.OSTRČIL Tobiáš Vsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
155.KUČNÝ MichaelMasarykovo gymnázium VsetínVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
156.VRBA ŠtěpánVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
157.STODŮLKA MarekRožnov p.R. - Pod SkalkouHC Černí vlci Rožnov p.R.924.4.201916.4.201926.8.201929.5.201916.4.201924.4.201929.5.201912.6.201912.6.2019
158.OTEVŘEL FilipLipník n.B. - SluníčkoJUDO Hranice923.4.201923.4.201928.8.201926.8.201926.8.201929.8.201923.4.201923.4.201927.8.2019
159.NOVOTNÝ JanFrýdek-Místek - Skalice916.8.20191.9.201923.8.201923.8.20191.9.201916.8.201923.8.201916.8.20191.9.2019
160.NOVOTNÝ MatějFrýdek-Místek - Skalice916.8.20191.9.201923.8.201923.8.20191.9.201916.8.201923.8.201916.8.20191.9.2019
161.KOŇAŘÍKOVÁ VěraZašováBTO Zašová99.5.201925.9.201924.4.201926.9.201925.9.201924.4.20199.5.201926.9.201926.9.2019
162.KOŇAŘÍK JakubZašováBTO Zašová99.5.201925.9.201924.4.201926.9.201925.9.201924.4.20199.5.201926.9.201926.9.2019
163.NÁBĚLKOVÁ NikolaSlušovice828.4.201924.4.201924.4.201924.4.201924.4.201928.4.201928.4.201928.4.2019
164.URBAN MartinVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín828.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
165.MATĚJOVÁ PetraHovězíVHK ROBE Vsetín828.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
166.KAROLA MarekVal. Meziříčí - KřižnáVHK ROBE Vsetín828.6.201928.6.201918.7.201928.6.201921.4.201928.6.201921.4.201928.6.2019
167.HERYÁN BohuslavHranice - ŠromotovoJUDO Hranice818.4.201918.4.201927.8.201926.8.201927.8.201918.4.201918.4.201928.8.2019
168.NOVOTNÝ ŠtěpánFrýdek-Místek - Skalice816.8.20191.9.201923.8.201923.8.20191.9.201916.8.201923.8.20191.9.2019
169.KOVÁŘOVÁ KarolínaValašská Polanka84.10.201913.10.20199.9.20199.9.20194.10.20199.9.20199.9.20199.9.2019
170.SOVÁK DavidVal. Meziříčí - Vyhlídka86.4.201921.4.201929.10.201912.10.201928.7.20196.4.201912.10.201912.10.2019
171.BĚŤÁK JakubVal. Meziříčí - Šafaříkova83.6.20193.6.20193.6.20192.5.20199.5.20193.6.20194.11.20194.11.2019
172.HÁRYCHOVÁ NikolVal. Meziříčí - Vyhlídka84.8.20194.8.201911.8.201911.8.201916.11.201920.10.20194.8.20194.8.2019
173.NOVOSADOVÁ AdélaHalenkovSki klub MEZ Vsetín719.4.201919.4.201914.4.201914.4.201919.4.201914.4.201914.4.2019
174.HOŘELKOVÁ EliškaHalenkov719.4.201919.4.201914.4.201914.4.201919.4.201914.4.201914.4.2019
175.MACHOVÁ BarboraZašová74.6.201916.6.20194.6.201916.6.20194.6.201923.6.201923.6.2019
176.VAŠIČKA JanVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
177.ŠMIGURA AdrianVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
178.KŘENKOVÁ DanielaVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
179.MACHALA JakubVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
180.VAŠIČKA PetrVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
181.NEUMANN LukášVsetín - LuhVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
182.ONDRUŠ FilipVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
183.VINKLÁREK LukášVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
184.FOJTŮ JosefVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín728.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
185.VYKOPAL TadeášBystřice p.H. - BratrstvíTJ Sigma Hranice722.7.20193.4.20199.5.201917.4.201922.7.20199.5.20193.4.2019
186.PĚNIČKA JanPraha - u svatého Štěpána729.8.201929.8.201929.8.201929.8.201929.8.201929.8.201929.8.2019
187.STRNADEL JakubZlín - Emila ZátopkaKOLOKROUŽEK Zlín72.9.20194.8.201912.8.20197.8.20197.8.20197.8.20197.8.2019
188.NOVOTNÁ RozálieMŠ Frýdek-Místek - Skalice716.8.20191.9.201923.8.20191.9.201916.8.201923.8.20191.9.2019
189.BRŇOVJÁKOVÁ TerezaZašováBTO Zašová719.5.20199.6.201919.5.201923.4.201914.9.201914.9.20199.6.2019
190.PALOVÁ AnnaKlecany719.6.201925.9.201925.9.201919.6.201919.6.201919.6.201919.6.2019
191.RŮŽIČKOVÁ LadaPraha 3725.9.201919.6.201925.9.201919.6.201919.6.201919.6.201925.9.2019
192.JIRÁK DavidVal. Meziříčí - Šafaříkova73.6.20193.6.20193.6.20192.5.20193.6.20194.11.20194.11.2019
193.ZEDNÍK JanVal. Meziříčí - Šafaříkova63.6.20193.6.20193.6.20192.5.20199.5.20193.6.2019
194.PRAŠIVKA MiroslavTrojanoviceHC Černí vlci Rožnov p.R.624.4.201916.4.201916.4.201924.4.201912.6.201912.6.2019
195.MIKULENKOVÁ JanaHutisko - SolanecHC Černí vlci Rožnov p.R.624.4.201916.4.201916.4.201924.4.201912.6.201912.6.2019
196.HOĎÁKOVÁ TheaVsetín - Rokytnice616.6.20191.5.20191.5.20191.5.201916.6.20191.5.2019
197.MACHOVÁ DorotaZašová68.6.201916.6.201916.6.20198.6.201923.6.201923.6.2019
198.KOŇAŘÍK FilipVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
199.BUZINKAI SimonVsetín - OhradaVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
200.MÁČALA JakubLuhačoviceVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
201.FUSEK MatyášVsetín - SychrovVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
202.SKANDERA MatějVsetín - SychrovVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
203.FROLO JakubVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín628.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
204.JAKEŠ MaxmiliánZašováVRV pro sport68.6.20192.8.201913.7.20192.8.20198.6.20192.8.2019
205.KNÁPKOVÁ LucieVal. Meziříčí - Křižná622.4.201916.8.201918.4.201922.7.201910.4.201916.8.2019
206.VALENTOVÁ JohanaVal. Meziříčí - Šafaříkova617.8.201917.8.201917.8.201917.8.201917.8.201917.8.2019
207.MACHAČ VáclavPoličnáJUDO Hranice627.8.201926.8.201927.8.201912.6.201912.6.201928.8.2019
208.STRNADEL VáclavZlín - MŠ Družstevní KOLOKROUŽEK Zlín62.9.201912.8.20197.8.20197.8.20197.8.20197.8.2019
209.GACHOVÁ TerezaVsetín - RokytniceVK Austin Vsetín616.9.201922.4.20197.7.201922.4.201916.9.20197.7.2019
210.ŠPALEK MatějZlín - MŠ MotýlekKOLOKROUŽEK Zlín62.9.20192.9.201917.9.20194.8.201917.9.201911.4.2019
211.VÁCLAVÍKOVÁ TýnaTJ Sokol Huslenky625.9.201925.9.201925.9.201925.9.201925.9.201916.7.2019
212.TRŇÁČEK OndřejZlín - Okružní615.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.201915.10.2019
213.ŠTÁBL DominikMŠ Kraiczova Val. Meziříčí627.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.201927.10.2019
214.SOVÁK Adam Val. Meziříčí - MŠ J.K. Tyla629.10.201912.10.201912.10.201912.10.201912.10.201912.10.2019
215.KOHOUTKOVÁ ZuzanaVal. Meziříčí - Šafaříkova51.4.20191.4.20191.4.20191.4.20191.4.2019
216.ŠKUBALOVÁ ViktorieVsetín - TrávníkySki klub MEZ Vsetín57.4.20193.4.20197.4.20197.4.20197.4.2019
217.GURIČA JiříMasarykovo gymnázium Vsetín528.6.201920.6.201928.6.201928.6.201920.6.2019
218.NEDZYNSKI SimonVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
219.KOVÁŘ FilipSlušoviceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
220.GADŽOR LukášVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
221.TULEJ AlexVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
222.BITALA JakubVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
223.DĚCKULÁČEK ŠimonHošťálkováVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
224.IBŘÍŠEK LiborVsetín - OhradaVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
225.STODŮLKA DamienVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
226.ZEŤÁK MatějVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
227.ŠLESINGER DanielZlín - SlovenskáVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
228.PONČÍK Adam Vsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín528.6.201928.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
229.OMELKA TomášBystřice p.H. - Bratrství HC Bobři Val. Meziříčí57.7.20197.7.20197.7.20197.7.20197.7.2019
230.KOVANDA VojtěchZlín - Emila ZátopkaKOLOKROUŽEK Zlín527.6.20194.8.201927.6.201927.6.201927.6.2019
231.PEŠL JanAcademic school ZlínKOLOKROUŽEK Zlín54.8.20194.8.20194.8.20194.8.20194.8.2019
232.MIKLAS DavidRožnov p.R. - VidečskáHC Černí vlci Rožnov p.R.524.4.201916.4.20193.8.20198.8.201924.4.2019
233.TĚHAN JakubMŠ ZašováBTO Zašová522.8.201922.8.201922.8.201922.8.201922.8.2019
234.KOUBEK Petr BělotínJUDO Hranice528.8.201927.8.201927.8.201929.8.201928.8.2019
235.MAREL TobiášZlín - ŠtípaJUDO Hranice528.8.201927.8.201927.8.201929.8.201929.8.2019
236.biker22Ratiboř54.7.201925.4.201931.8.20194.7.20194.7.2019
237.KULHÁNEK OndřejVsetín - Sychrov56.9.20196.9.20196.9.20196.9.20196.9.2019
238.HLOCH MatějDolanyTenis MEZ Vsetín57.9.20197.9.20197.9.20197.9.201916.7.2019
239.HLOCHOVÁ AničkaMŠ DolanyTenis MEZ Vsetín57.9.20197.9.20197.9.20197.9.201916.7.2019
240.ČUNKOVÁ MariannaMŠ Vsetín - Trávníky528.7.20199.9.201928.7.201926.8.201915.9.2019
241.ŠPALKOVÁ AdélaZlín - MŠ MotýlekKOLOKROUŽEK Zlín52.9.201917.9.20194.8.201917.9.201911.4.2019
242.PALOVÁ AlžbětaGymnázium Ústavní Praha519.6.201925.9.201919.6.201919.6.201919.6.2019
243.KOCIÁNOVÁ VendulaZašováBTO Zašová57.10.20197.10.20197.10.20197.10.20197.10.2019
244.KOLDA EduardMŠ Bystřice p.H. - PalackéhoTJ Sokol Bystřice p.H.520.8.201913.8.201920.10.201913.8.201920.10.2019
245.LIEBELOVÁ AndělkaOstrava - J. Šoupala521.10.201921.10.201921.10.201921.10.201921.10.2019
246.KALČÁK MichalVal. Meziříčí - ŠafaříkovaHC Bobři Val. Meziříčí521.10.201921.10.201921.10.201921.10.201921.10.2019
247.SÝKORA MarekVal. Meziříčí - MŠ VčelkaValašští sporťáci58.5.201910.4.201928.5.201928.10.201928.10.2019
248.KRHOVSKÝ MartinZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín528.10.201928.10.20194.8.20194.8.201924.6.2019
249.PROVÁZEK DavidVsetín - Luh523.5.201923.5.201929.8.201914.8.201930.10.2019
250.DRONGOVÁ SofieMŠ Slínová - ZlínTUFO CykloZákladna Otrokovice531.10.201931.10.201931.10.201931.10.201931.10.2019
251.DRONGOVÁ EliškaZlín - M. AlšeTUFO CykloZákladna Otrokovice531.10.201931.10.201931.10.201931.10.201931.10.2019
252.PERNICKÝ JakubMŠ Seifertova - Val. Meziříčí51.11.20191.11.20191.11.20191.11.20191.11.2019
253.HOLCOVÁ NatálieVsetín - Trávníky51.11.20191.11.20191.11.20191.11.20191.11.2019
254.HOLCOVÁ SáraVsetín - Trávníky51.11.20191.11.20191.11.20191.11.20191.11.2019
255.HOLÝ PatrikRůžďka511.11.201911.11.201911.11.201911.11.201911.11.2019
256.OTEVŘEL TomášLipník n.B. - SluníčkoJUDO Hranice423.4.201923.4.201923.4.201923.4.2019
257.VRTAL Adam PoličnáJUDO Hranice422.4.20198.5.20198.5.20198.5.2019
258.PSÍKOVÁ KateřinaVsetín - Sychrov47.4.201928.4.201911.5.201928.4.2019
259.PSÍK OndřejVsetín - Sychrov47.4.201928.4.201911.5.201928.4.2019
260.HOLUB JanVal. Meziříčí - Šafaříkova43.6.20192.5.20199.5.20193.6.2019
261.SMETANOVÁ MichaelaVal. Meziříčí - Šafaříkova43.6.20192.5.20199.5.20193.6.2019
262.MALIŇÁK AdamVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
263.DROZD ŠtěpánVsetín - OhradaVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
264.MALÝ LukášVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
265.KRSEK Tadeáš Vsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
266.MELICHAŘÍK MarekVsetín - IntegraVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
267.ZEZULKA JiříVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
268.MALČÍK AdamVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín428.6.201928.6.201928.6.201928.6.2019
269.PROCHÁZKOVÁ ŽofieGymnázium Frenštát p.R.SKIBI akademie Val. Meziříčí411.7.201912.7.201911.7.201911.7.2019
270.TOMEČKOVÁ JanaHranice - StruhlovskoJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
271.JANÍKOVÁ BáraLipník n.B. - HranickáJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
272.GÉRYKOVÁ AdélaLipník n.B. - HranickáJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
273.DUDOVÁ NatálieKroměříž - OskolJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
274.MIKEŠ NatanielKroměříž - ZacharJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
275.MACHÁLEK JaroslavKroměříž - SýpkyJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
276.ZAORAL OndřejVal. Meziříčí - ŽerotínovaJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
277.ŠVÉDA Michal Val. Meziříčí - ŠafaříkovaJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
278.JEŘÁBEK Martin PotštátJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
279.BALAŽOVIČ David Hranice - ŠromotovoJUDO Hranice427.8.201926.8.201927.8.201928.8.2019
280.HRŇA JanMasarykovo gymnázium Vsetín429.9.201920.6.201929.9.201920.6.2019
281.HRUBÝ JanZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
282.KOLÁČEK FilipZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
283.MIKULA FilipZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
284.ONDŘEJ TadeášZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
285.PAVELKA TomášZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
286.PERNICKÁ LucieZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
287.ŽEMLOVÁ PavlínaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
288.ŠKARKA DanielZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
289.QARRI SimonaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
290.PECHA PatrikZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
291.DOBROZEMSKÝ VáclavZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
292.JANIŠ Adam FrantišekZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
293.LUŠOVJAN JakubZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
294.MAŇAS MartinZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
295.MIKULEC DominikZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
296.MOLEK FilipZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
297.PALACKÝ MartinZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
298.RAKOWSKI OndřejZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
299.TRČKA TobiášZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
300.TRTÍK OndřejZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
301.JANKOTOVÁ NikolaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
302.JANOŠOVÁ TerezaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
303.MATULOVÁ SabinaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
304.KOPEČKOVÁ KateřinaZašová44.6.20194.6.20194.6.201925.10.2019
305.ŠVAJDOVÁ BarboraVidče37.4.20197.4.20197.4.2019
306.ELICH JakubRožnov p.R. - SedmikráskaHC Černí vlci Rožnov p.R.323.4.201915.4.201923.4.2019
307.ŠŤASTNÝ VítekHalenkov321.4.201919.5.201921.4.2019
308.KOVÁŘOVÁ KláraVsetín - TrávníkyVK Austin Vsetín319.5.201919.5.201919.5.2019
309.HYŽÁK PavelMasarykovo gymnázium Vsetín33.6.20193.6.20193.6.2019
310.SRNĚNSKÝ TomášMasarykovo gymnázium Vsetín33.6.20193.6.20193.6.2019
311.SYPTÁK MatyášMasarykovo gymnázium Vsetín33.6.20193.6.20193.6.2019
312.ŘEZNÍČEK ŠtěpánMasarykovo gymnázium Vsetín33.6.20193.6.20193.6.2019
313.CHVÁTAL TobiášMasarykovo gymnázium Vsetín33.6.20193.6.20193.6.2019
314.SKALKA JakubZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
315.SVAK MatyášZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
316.VANĚK MichalZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
317.HANÁČEK RichardZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
318.PETŘEK VojtěchZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
319.VAVRUŠA MichalZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
320.MALÍKOVÁ ZlataZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
321.TKÁČOVÁ DominikaZašová34.6.20194.6.20194.6.2019
322.KŘUPALOVÁ AnnaVsetín - Integra35.6.20195.6.20195.6.2019
323.CHALUPA SebastianRožnov p.R. - VidečskáHC Černí vlci Rožnov p.R.316.4.201912.6.201912.6.2019
324.MACHALA AdamRatibořVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
325.SVĚRÁK MatějVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
326.ŽIŽKA SebastianRožnov p.R. - Pod SkalkouVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
327.NĚMEC AdamVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
328.KUČERŇÁK JakubVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
329.HYNEK AdamVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
330.OSIKA JurajVsetín - SychrovVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
331.MARTINKOVÁ KláraValašská PolankaVHK ROBE Vsetín328.6.201928.6.201928.6.2019
332.SEWIOLOVA KarinValašská BystřiceSportovní gymnastika Rožnov p.R.321.7.201921.7.201921.7.2019
333.KLÍMEK LukášVal. Meziříčí - Křižná312.8.201912.8.201912.8.2019
334.VINKLÁREK AdamHustopečeJUDO Hranice326.8.201926.8.201927.8.2019
335.POKORNÁ KristýnaLipník n.B. - HranickáJUDO Hranice327.8.201926.8.201927.8.2019
336.NĚMCOVÁ NelaVal. Meziříčí - ŠafaříkovaJUDO Hranice327.8.201926.8.201927.8.2019
337.BĚLAŠKA AdamPřerov - U tenisuJUDO Hranice327.8.201926.8.201927.8.2019
338.ŠPALDA RadekLipník n.B. - HranickáJUDO Hranice327.8.201926.8.201927.8.2019
339.CHUDÁREK FrantišekVal. Meziříčí - ŠafaříkovaJUDO Hranice327.8.201926.8.201927.8.2019
340.KRIEGLER JanFrenštát p.R. - ZáhuníTK Na Dolině329.8.201929.8.201929.8.2019
341.HYJÁNKOVÁ AnnaZlín - SlovenskáKOLOKROUŽEK Zlín314.9.20194.8.201926.6.2019
342.KAŇÁK DavidHalenkov231.3.201931.3.2019
343.KUDRNA MatoušRožnov p.R. - Sedmikráska230.3.20197.4.2019
344.TELEKY RobertMasarykovo gymnázium Vsetín27.4.20197.4.2019
345.JURČA JakubRožnov p.R. - SedmikráskaHC Černí vlci Rožnov p.R.216.4.201916.4.2019
346.KYSELA LukášRožnov p.R. - Pod SkalkouHC Černí vlci Rožnov p.R.224.4.201924.4.2019
347.VIK OndřejRožnov p.R. - 5. květnaHC Černí vlci Rožnov p.R.224.4.201924.4.2019
348.biker23Rožnov p.R. - Videčská224.4.201924.4.2019
349.biker26212.5.201912.5.2019
350.ČERVENKOVÁ BeátaVal. Meziříčí - Šafaříkova22.5.201928.5.2019
351.JIRÁKOVÁ KristýnaVal. Meziříčí - Šafaříkova23.6.20193.6.2019
352.ZAJÍČEK MatyášVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
353.HLOUCH LubomírVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
354.MALINA ŠtěpánVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
355.KRAMPOTA LukášVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
356.ADAMCOVÁ AgátaVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
357.SURÝ JáchymVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
358.PTÁČEK PavelVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
359.KŘUPALA VojtěchVsetín - Integra25.6.20195.6.2019
360.KŘENKOVÁ EliškaZašová28.6.20198.6.2019
361.KUČEROVÁ BarboraZašová28.6.20198.6.2019
362.LENOMAROVÁ AnnaZašová28.6.20198.6.2019
363.NĚMEJC Kryštof JanZašová28.6.20198.6.2019
364.PATZELT JakubZašová28.6.20198.6.2019
365.PAVELKA ŠtěpánZašová28.6.20198.6.2019
366.biker30Zašová28.6.20198.6.2019
367.BUMBALA ViktorZašová210.6.201910.6.2019
368.GRACLÍK MárioZašová210.6.201910.6.2019
369.GRIGEREK LukášZašová210.6.201910.6.2019
370.MITRUK PeterZašová210.6.201910.6.2019
371.NEJEDLÝ ŠimonZašová210.6.201910.6.2019
372.PAVLÍK JiříZašová210.6.201910.6.2019
373.SLOVÁK DavidZašová210.6.201910.6.2019
374.MACHÁLEK DavidVal. Meziříčí - KřižnáJUDO Hranice212.6.201912.6.2019
375.KUCHMAK AndryiMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
376.SEDLÁČEK MichalMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
377.BUDÍK TomášMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
378.KUCHMAK RomanMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
379.NĚMČÁK MartinMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
380.MACHÁČEK MartinMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
381.STRNAD VítMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
382.KAŇÁT Julián AlexanderMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
383.RUMÁNKOVÁ AnnaMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
384.PNIOKOVÁ JohanaMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
385.POLÁCHOVÁ JanaMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
386.KARCZUBOVÁ LucieMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
387.STAŇKOVÁ HanaMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
388.ZGABAJOVÁ LauraMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
389.PLŠKOVÁ AdélaMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
390.PODRAZILOVÁ ViktorieMasarykovo gymnázium Vsetín220.6.201920.6.2019
391.PASTORČÁK TomášVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
392.KŘIVA RadimVsetín - OhradaVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
393.KŘIVA LukášVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
394.HRTÁŇ OndřejVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
395.PAVLIŠ DanielVizoviceVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
396.BLÁHA PavelHalenkovVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
397.DROZD SebastianHalenkovVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
398.VYŠKOVSKÝ LukášVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín228.6.201928.6.2019
399.BOCEK NikolasPoličná218.7.20199.7.2019
400.SEWIOLA ŠimonValašská Bystřice1. FBK Rožnov p.R.221.7.201921.7.2019
401.VIDLÁŘOVÁ KristýnaMasarykovo gymnázium Vsetín216.6.201929.7.2019
402.BILÍKOVÁ VeronikaHovězí225.8.20194.8.2019
403.ŽABČÍK VítHošťálková223.9.201923.9.2019
404.BAČÍK BedřichZlín - KřibyKOLOKROUŽEK Zlín213.10.201913.10.2019
405.BAČÍK OtakarZlín - MŠ DružstevníKOLOKROUŽEK Zlín213.10.201913.10.2019
406.biker1Rožnov p.R. - MŠ Na zahradách130.3.2019
407.VÍTEK MaxmiliánVsetín - Integra114.4.2019
408.STRUŽKA JindřichGymnázium Rožnov p.R.HC Černí vlci Rožnov p.R.116.4.2019
409.KULIŠŤÁKOVÁ AlžbětaRožnov p.R. - Záhumení122.4.2019
410.NOVÁKOVÁ AnežkaHuslenkyTJ Sokol Huslenky11.5.2019
411.MAREK JiříVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
412.KRUPÍK MichalVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
413.KREMEL VojtěchVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
414.DRÁBEK BořekVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
415.NOVOTNÝ MiroslavVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
416.VAŠÁT OndřejVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
417.VYBÍRAL VojtěchVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
418.KRUTÍLEK MatějVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
419.PODZEMNÁ AdélaVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
420.MARKOVÁ MartinaVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
421.MALÍKOVÁ AdélaVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
422.POSTAVOVÁ VeronikaVal. Meziříčí - Šafaříkova12.5.2019
423.DANĚK FrantišekZašová18.6.2019
424.JANKOT SebastianZašová18.6.2019
425.biker27Zašová18.6.2019
426.biker28Zašová18.6.2019
427.biker29Zašová18.6.2019
428.biker31Zašová18.6.2019
429.VAŇKOVÁ KarolínaZašová18.6.2019
430.HRUBÝ JosefZašová110.6.2019
431.PLANDOR MatějZašová110.6.2019
432.ŠEDLBAUER TomášVsetín - Trávníky117.6.2019
433.CHOVANČÍK PetrVsetín - TrávníkyVHK ROBE Vsetín128.6.2019
434.FABIÁN MartinVsetín - RokytniceVHK ROBE Vsetín128.6.2019
435.VALOVÁ ElaLiptálTenis MEZ Vsetín116.7.2019
436.VALOVÁ AnnaLiptál116.7.2019
437.STANEČKOVÁ EmaVsetín - Sychrov116.7.2019
438.KOŘISTKA ŠimonVsetín - MŠ Kobzáňova116.7.2019
439.MIKULENČÁKOVÁ NikolVsetín - OhradaTJ Sokol Huslenky116.7.2019
440.MIKULENČÁKOVÁ NelaHuslenkyTJ Sokol Huslenky116.7.2019
441.CAHLÍKOVÁ Veronika Vsetín - OhradaTenis MEZ Vsetín116.7.2019
442.PISKLÁK JakubVsetín - Ohrada116.7.2019
443.DOHNAL Adam Vsetín - OhradaTenis MEZ Vsetín116.7.2019
444.KUCHAŘ Matyáš Ratiboř116.7.2019
445.LIĎÁKOVÁ BarboraRatiboř116.7.2019
446.MIŠUREC Denis Hošťálková116.7.2019
447.MAREK Adam SebastianRatiboř116.7.2019
448.MARKOVÁ LucieRatiboř116.7.2019
449.DĚCKULÁČKOVÁ Eva Ratiboř116.7.2019
450.LIĎÁKOVÁ ZdeňkaRatiboř116.7.2019
451.DAŇOVÁ EllaRatiboř116.7.2019
452.ŠEPELÁK Samuel MaxVsetín - Sychrov116.7.2019
453.SCHÖNOVÁ Markéta Masarykovo gymnázium Vsetín TJ Sokol Huslenky 116.7.2019
454.MALÁ EliškaHošťálková121.10.2019
455.MALÝ AntonínHošťálková121.10.2019
456.biker33Zašová125.10.2019
457.biker34Zašová125.10.2019
458.biker35Zašová125.10.2019
0