VKV BEZ BARIÉR

vkv bez barierTermín akce:
1. dubna – 30. listopadu 2017

Popis akce:
VKV BEZ BARIÉR je celoroční akce pro všechny handicapované cyklisty a pro cyklisty jezdící s přívěsnými vozíky s dětmi. Jedná se o jednu z kategorií projektu WOCO Vrchařská koruna Valašska.

Pravidla akce:
Cílem je v předepsaném časovém období zdolat alespoň 5 libovolných z 20 předepsaných vrcholů, na jednotlivých vrcholech pořídit svoji fotku („selfie") a tu následně zaslat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Průběžné pořadí naleznete ve spodní části této stránky.

Ceny:
Držitelem (vítězem) VKV BEZ BARIÉR je každý, komu se podaří zdolat alespoň 5 vrcholů. Všichni držitelé se mohou těšit na pozvánku na slavnostní galavečer, kde každý obdrží certifikát, pamětní medaili a další drobné ceny. Pro 3 nejlepší (ti, kteří zašlou fotky nejdříve a budou mít současně největší počet zdolaných vrcholů) budou navíc připraveny poháry a další hodnotné ceny.

Vrcholy:

Souhrn najdete v sekci Vrcholy. Obsahuje nejen samotný přehled vrcholů, ale i základní informace o nich, fotografie a také tip na výjezd.

Mapa vrcholů:

Zobrazit celou mapu na Mapy.cz

 

DRŽITELÉ SKUPINY HANDICAPOVANÝCH:

Poř. Jméno a příjmení Bydliště Věk Poč. vrcholů Datum zdolání
1. Kudělka Vlastimil Vsetín 50 20 04. 04. 2017
2. Pohořelská Dana Vsetín   20 12. 06. 2017

 

 DRŽITELÉ SKUPINY PŘÍVĚSNÝCH VOZÍKŮ:

Poř. Jméno a příjmení Bydliště Věk Poč. vrcholů Datum zdolání
1. Kračmarová Marcela Vsetín   6