427. místo: Soňa Fohlerová

Místo bydliště: Vsetín
Věk: 25

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Marně přemýšlím, který vrchol byl ten NEJ, každý měl totiž své kouzlo. Kdybych měla nějaké vrcholy jmenovat, byl by to asi Ondřejník, Svinec, U Javoru a samozřejmě Javorníček. Nejméně se mi pak líbila Lysá hora nad Vsetínem.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Lysá hora, a to jak vsetínská, tak i ta druhá. Svým způsobem jsem se ale trápila při každém stoupání a proklínala jsem organizátory za výběr vrcholů. :-D Jakmile jsem však daný vrchol zdolala, rychle jsem změnila názor. :)

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

Poprvé jsem byla na 12 vrcholech, na kole však na 17.

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Aby se mi vrcholy zdolávaly lépe, koupila jsem si v červenci nové kolo Merida. ��ři zdolávání vrcholů mi dělal společnost buď taťka, Adam nebo Lucka Randusová. Pouze 2x jsem se přiblížila autem (a to hlavně kvůli nedostatku času), jinak jsem všechny vrcholy zdolala z domu.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Nevím přesně, kolik kilometrů jsem najela, nicméně všechny vrcholy jsem zdolala během 12 etap. 

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Veselých i krušných chvil bylo více – spousta z nich byla spojena s hledáním správné cesty a s blouděním. Vždy se mi hrozně líbilo i setkání s ostatními cyklisty, s nimiž jsme si hezky popovídali.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vše se mi líbí tak, jak je. Samozřejmě vždy lze něco zlepšit, ale i tohle organizátoři skvěle zvládají a neustále vymýšlí nějaké nové akce, zajímavé besedy, vyjížďky atd., za což jim patří velká pochvala i poděkování.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Ráda se nechám překvapit od organizátorů, co si pro nás připraví. ��

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Snů mám více, tak snad se aspoň většina z nich stane skutečností. :) Doufám, že i těch cyklistických zážitků a úspěchů bude přibývat. Zatím je vše spojeno především s VKV.

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.