422. místo: Tomáš Pokorný

Místo bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Věk: 28

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce Bludný-Krásné panoramatické vyhlídky, nádherná trasa. Nejméňe-žádný, všechny byly fascinující a na většině z kopců jsem zatím nebyl, takže žádná výtka.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Lysá hora u Vsetína-jeli jsme tam z druhé strany, a šli opravdu strmým lesem asi kilometr, občas to bylo tak strmé že i s balancem měl člověk problémy.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

13

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Superior X-Road Elite 2017, s Michalem Minarčíkem všechny vrcholy krom jednoho, přiblížení 2x o 30 km autem skrze čas, a zbytek vyjížďek z domu, většinou jsme jeli na jeden až 2 vrcholy.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Odhadem okolo 1100-1200 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Veselé bylo to, že jsem nedostal žádný defekt :) Kamarád bohužel ano. Všechny kopce byly opravdu hodně krušné, zvlášť když jede člověk po práci a je sám o sobě už hodně unavený. Krom jednoho-Židkův buk, tam jsme se dostali čistě náhodou-při první plánované zastávce na Klášťov

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vůbec nic, projekt je sám o sobě opravdu pěkně vypracovaný a podchycený ze všech stran.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Javorník by stál za to, ten je opravdu hodně výživný a je přístupný z více stran, Pohoř je velice zajímavý kopec, podobný jako Svinec.

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Jeden ze snů ohledně cyklistiky je prostý- Rád bych profesionálně školil mechaniky, předat své informace a zkušenosti dále aby měli cyklisti největší možný požitek z jízdy. Zážitek byl opravdu zajímavý, když jsem se vracel z Bučovic na Rožnov a chytnul jsem takový protivítr, že v místech kde jsem standardně jezdíval okolo 25-30 km/h, jsem měl doslova co dělat, abych si udržel rychlost 7-9 km/h a abych se nevyvrátil i s kolem do příkopy... Fuuuuj :D

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.