187.-188. místo: Václav Volf

Místo bydliště: Valašské Meziříčí
Věk: 26

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbily vrcholy ( Svinec, Žídkův buk a u Javora ) nejméně pak Lysá hora u Vsetína.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Nejvíce jsem se zapotil při stoupání na Kohútku, přes kterou jsme pokračovali na Portáš a Lysá hora u Ostravice taky hezky prověřila kondici.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

10

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vrcholy jsem zdolával na MTB kole značky Author s kamarádem Tiborem, se kterým jsme vrchařskou korunu také společně dokončili. Po dvě vyjížďky se k nám připojil také namotivovaný zdoláním VKVéček kamarád Franta, kterého tímto zdravím a přeju brzké dokončení vrchařské koruny. Přiblížení jsme při zdolávání nakonec využili 2x a to jednou do Valašských Klobouků (Královec, Klášťov a Žídkův buk ) a jednou do Frýdlantu nad Ostravicí odkud jsme vyrazili na Ondřejník a pak zkompletovali vrchařskou korunu na Lysé hoře.

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

697 km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Krušné bylo určitě neúspěšné zdolávání Radhoště, kdy jsme nad chatou Mír zjistili, že pro zdárné dosažení vrcholu by bylo potřeba běžek a ne horského kola...a aby jsme počasí příště nepodceňovali, tak nám cestou domů poslalo krupobití. Veselá byla zase naše první vyjížďka na Píškovou, kterou jsme měli takříkajíc co by jsme kamenem dohodili, nicméně první letošní kilometry v sedle byly znát, a tak jsme se na vrchol vydrápali s výrazy dokončení cyklistického Maratónu. V zabřednutém rozhovoru na vrcholu s mladým cyklistickým párem přišlo na očekávanou otázku. "Kluci a tohle je Váš kolikátý vrchol?" "První" odpovídáme, pár zaskočený naší odpovědí se snažil zachránit situaci "A odkud jedete?" ( doufajíc že cestujeme z daleka ) "Tady z Valmezu" ukazujeme pod kopec...

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Vyhovuje mi tak je je

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Hážovské díly

Můj největší cyklistický zážitek, úspěch, cíl (sen).

Aby vydrželo nadšení ze zdolávání vrcholů

 

Pro komentování příspěvků se prosím zaregistrujte.