Místo bydliště: Vsetín
Věk: 48

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Všechny byly fajn. Nejvíce Naděnka, to je naše srdcovka a taky Petřkovická Hora. Nejméně se to nedá říct o žádném, každý měl svůj příběh.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Komonec, bláto, polomy a trochu jsme bloudili, ale o to pak lepší zážitek . Nahoře oheň a špekáčky + pokec se zhotovitelem toho posezení, je to taktéž biker .

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

9

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

MTB Force 29, jezdili jsme s manželkou a synem, máme to jako rodinnou akci, některé z domu a ty vzdálenější s přiblížením autem.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

Nevím, neměřím.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Po sjezdu od Sáma, mně zlobila sedlovka, po mém servisním zásahu, jsem nakonec urval povolovací páčku a sedlo pořád sjíždělo, tak jsem si chtěl obkročmo přidržet zadní kolo a trochu sedlo povytáhnout, no a na lýtku mám od té doby vypálenou svoji první kérku od brzdného kotouče, ale je fakt pěkná – taková cyklistická.

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Je to moc dobré a hlavně se mně líbí jak je dělané VKV Junior. Líbila by se mi kategorie, která by propojila více korun, aby byla motivace jet i jinam a také podpořit ostatní VK, např. max. 5 vrcholů z každé VK a celkově těch 20.

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Mám rád takové vrcholy, kde bych asi sám nikdy nejel, letos to pro mě byla Petřkovická Hora – moc pěkná, takže cokoliv méně známého a z těch známých Lysou Horu.