Místo bydliště: Valašské Meziříčí
Věk: 53

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce se mi líbila Zvonička Martin, možná to bylo tím, kdy jsem tam byla – v krásný srpnový den. Nejméně, asi žádný, všechny měly svůj půvab.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Holý vrch. Ale uvědomuji si, že to bylo dáno spíše cestou, kterou jsem zvolila. Ráda experimentuji, tak jsem jela mimo značku, podle navigace. Nevyplatilo se mi to, bloudila jsem. A protože jsem vyjela dost pozdě, tak jsem tam skoro zatměla.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

17

Jakým způsobem jsem zdolával(a) vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Na 15 vrcholů jsem jela bez přiblížení, s jedním přespáním na cestách. Na 5 posledních vrcholů jsem se přiblížila a vyjela jsem z Vizovic, z Valašských Klobouk a nakonec z Ústí. Až na jeden výjezd, kdy jsem jela s kamarádkou, jsem jezdila sama. VKV zdolávám na horském kole.

Kolik jsem během zdolávání najel(a) kilometrů?

Ujela jsem cca 800 km.

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Poslední vrchol jsem jela z Ústí Hornolidečskou magistrálou (protože mě lákalo to tam projet, ještě jsem to neznala) a pak po zelené turistické značce (risknu to, třeba to bude sjízdné) na Šerklavu. Po deštivém říjnu to fakt nebyl dobrý nápad…….celá cesta byla krušná, blátivá, skončila jsem do půli lýtek v louži, klouzala se s kolem, i při pádu s kola a cca půl cesty spíš provozovala turistiku s cyklo vedle sebe. Konec dobrý, tedy všechno dobré – bylo to hezké místo a já si užívala dobrý pocit – tak jsem to přece jen zvládla i letos!

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

Neměnila bych nic, moc za tuto výzvu děkuji všem organizátorům. Přiznám se, že mi naprosto vyhovuje, když takhle získávám inspiraci, kam vyjet. Super!

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Zatím toho mám málo projetého.