Místo bydliště: Oznice, t.č. Valmez
Věk: 47

Který vrchol se mi líbil nejvíce a který nejméně?

Nejvíce Janův Hrad – na ten jsem se „chystal“ už dva roky. Nejméně „Stezka“ – vzhledem k „sněhovým podmínkám“ jsme jej na velikonoční sobotu jeli po hlavní cestě a to, co jsme museli cestou nahoru dýchat , nebudu raději slovy komentovat.

Který vrchol byl nejnáročnější?

Závěrečná prvomájová Lysá. V sobotu jsem si totiž při fotbale uhnal svalové zranění lýtka, takže jsem to celé odjel na patách.

Na kolika vrcholech jsem letos díky VKV byl(a) poprvé v životě?

8

Jakým způsobem jsi zdolával vrcholy? (na jakém kole, s kým, s přiblížením nebo vše z domu)

Vše z Valmezu s manželkou Radkou bez přiblížení v rámci osmi výletů (7  jednodenních a jeden dvoudenní s přespáním na Kmínku)

Kolik jsi během zdolávání najel(a) kilometrů?

Najeli jsme 757km

Jakou veselou či krušnou historku jsem při zdolávání vrcholů zažil(a)?

Příjemné bylo potkávat lidi, kteří také jezdí VKV. Nejvíce jich bylo první den v hostýnkách a nejčastěji jsme potkali ambasadora Radka, kterého jsme potkali při třech výletech a vždy jel proti nám. Krušné chvilky jsem zažil dvě: první, když jsem ohnul řetěch u Klapinova při prvním výletu a musel jej ručně rovnat, abychom vůbec dojeli a podruhé, jak píšu výše, díky fotbalu

Co bych na VKV změnil(a) či vylepšil(a)?

???Vylepšil???

Jaký vrchol bych zařadil(a) do příštího ročníku?

Rád bych se podíval ke kapličce pod Kyčerou v Karlovicích , hřeben mezi Držkovou a Vlčkovou a hlavně na hřeben Pláňava nad Štítnou (nebo kamkoliv jinde, kde jsem ještě nebyl 😀 )