Držitelé

Pořadí:
1. Pavel Chuchma (Brumov-Bylnice) - 2. 4. 2014
2. Svatopluk Božák (Rožnov p. R.) - 2. 4. 2014
3. Tomáš Minařík (Kašava) - 3. 4. 2014
4. David Smrčka (Val. Meziříčí) - 3. 4. 2014
5. Martin Hečko (Zlín) - 3. 4. 2014
6. Pavel Březovják (Val. Meziříčí) - 5. 4. 2014
7. Miroslav Fohler (Vsetín) - 8. 4. 2014
8. Martin Fohler (Vsetín) - 12. 4. 2014
9. Radek Sádlík (Val. Polanka) - 19. 4. 2014
10. Jiří Juřena (Prchalov) - 21. 4. 2014
11. Ondřej Doleček (Val. Meziříčí) - 24. 4. 2014
12. Pavel Šustr (Vsetín) - 27. 4. 2014
13. - 14. Monika Machačová (Zlín) - 27. 4. 2014
13. - 14. Michal Křejčí (Zlín) - 27. 4. 2014
15. Jiří Jakubka (Hranice) - 29. 4. 2014
16. Michaela Janků (Vsetín) - 1. 5. 2014
17. Michal Srba (Vsetín) - 2. 5. 2014
18. - 19. Daniel Hanzel (Vsetín) - 4. 5. 2014
18. - 19. Michal Galda (Vsetín) - 4. 5. 2014
20. Ondřej Schattauer (Val. Polanka) - 4. 5. 2014
21. Rostislav Šopa (Vsetín) - 8. 5. 2014
22. - 23. Petra Holznerová (Val. Klobouky) - 9. 5. 2014
22. - 23. Jan Švehlík (Fr. Lhota) - 9. 5. 2014
24. Pavel Smejkal (Val. Meziříčí) - 12. 5. 2014
25. Helena Pobořilová (Hodslavice) - 24. 5. 2014
26. Sabina Čermáková (Ústí n. O.) - 24. 5. 2014
27. Lešek Jánský (Hodslavice) - 25. 5. 2014
28. Petr Pospíšil (Kašava) - 28. 5. 2014
29. Adam Viktorín (Vsetín) - 6. 6. 2014
30. Robert Hořanský (Vsetín) - 11. 6. 2014
31. Jiří Sívek (Vsetín) - 19. 6. 2014
32. Miroslav Bártek (Val. Meziříčí) - 21. 6. 2014
33. Marcela Kračmarová (Vsetín) - 24. 6. 2014
34. Miroslav Obadal (Brumov-Byl.) - 24. 6. 2014
35. Radek Studený (Hranice) - 25. 6. 2014
36. Petr Musil (Holešov) - 27. 6. 2014
37. - 38. Michaela Srněnská (Vsetín) - 28. 6. 2014
37. - 38. Marcela Srněnská (Vsetín) - 28. 6. 2014
39. - 40. Silva Gereková Vylíčilová (Rožnov) - 5. 7. 2014
39. - 40. Radek Kučerka (Rožnov) - 5. 7. 2014
41. Erik Vraštiak (Lhota u Vs.) - 5. 7. 2014
42. Michal Horský (Vsetín) - 6. 7. 2014
43. Jiří Brada (Vsetín) - 6. 7. 2014
44. Vojtěch Blabla (Podolí) - 13. 7. 2014
45. Pavel Vizina (Jablůnka) - 16. 7. 2014
46. Vlastislav Navrátil (Val. Meziříčí) - 20. 7. 2014
47. Josef Tichánek (Zlín) - 4. 8. 2014
48. Rostislav Machů (Bystřička) - 4. 8. 2014
49. David Müller (Val. Meziříčí) - 6. 8. 2014
50. Radek Pastorek (Rožnov) - 10. 8. 2014
51. Ivan Šošolík (Val. Meziříčí) - 12. 8. 2014
52. - 53. Adéla Špičková (Praha) - 18. 8. 2014
52. - 53. Jiří Špička (Praha) - 18. 8. 2014
54. Vlastimil Marek (Val. Meziříčí) - 19. 8. 2014
55. - 56. Jiřina Tydlačková (Vsetín) - 20. 8. 2014
55. - 56. Jaroslav Gebauer (Vsetín) - 20. 8. 2014
57. - 58. Jan Masař (Val. Meziříčí) - 23. 8. 2014
57. - 58. Petr Masař (Val. Meziříčí) - 23. 8. 2014
59. Václav Mikoška (Zlín) - 25. 8. 2014
60. - 61. Petra Kocourková (Zděchov) - 27. 8. 2014
60. - 61. Tomáš Kocourek (Zděchov) - 27. 8. 2014
62. Petr Gattermayer (Vsetín) - 1. 9. 2014
63. Katerína Brezinová (Mestečko) - 4. 9. 2014
64. - 65. Magdaléna Studynková (Val. Meziříčí) - 7. 9. 2014
64. - 65. Ladislav Jemelík (Val. Meziříčí) - 7. 9. 2014
66. - 67. Jakub Zátopek (Zašová) - 7. 9. 2014
66. - 67. Michal Perutka (Rožnov) - 7. 9. 2014
68. Jiří Škývara (Hovězí) - 7. 9. 2014
69. Rostislav Sypták (Růžďka) - 13. 9. 2014
70. Libor Hodulák (Vsetín) - 13. 9. 2014
71. Pavel Babica (Trenčín) - 14. 9. 2014
72. František Hloch (Vsetín) - 19. 9. 2014
73. Martin Bílek (Val. Meziříčí) - 20. 9. 2014
74. Adam Hloch (Vsetín) - 20. 9. 2014
75. Martin Petrůj (Fr. Lhota) - 22. 9. 2014
76. Radek Matušů (Vsetín) - 22. 9. 2014
77. Pavel Křivda (Val. Klobouky) - 22. 9. 2014
78. Richard Ševčík (Ostrava) - 22. 9. 2014
79. - 80. Petra Pšenicová (Vidče) - 23. 9. 2014
79. - 80. David Pšenica (Vidče) - 23. 9. 2014
81. Petr Jaremejko (Val. Meziříčí) - 25. 9. 2014
82. Jiří Trlica (Hovězí) - 27. 9. 2014
83. - 84. Lenka Šenkeříková (Štítná n. Vl.) - 28. 9. 2014
83. - 84. Vojtěch Zádilský (Hovězí) - 28. 9. 2014
85. Petr Sikora (Mořkov) - 29. 9. 2014
86. Petr Mazúr (Opava) - 29. 9. 2014
87. Martin Kazmíř (Vsetín) - 29. 9. 2014
88. Zbyněk Duchoň (Vsetín) - 1. 10. 2014
89. Petr Kubela (Vsetín) - 2. 10. 2014
90. - 91. Irena Hromadová (Hovězí) - 5. 10. 2014
90. - 91. Jakub Hromada (Hovězí) - 5. 10. 2014
92. Radim Adámek (Bystřička) - 5. 10. 2014
93. - 94. Iva Hromadová (Hovězí) - 8. 10. 2014
93. - 94. Jaromír Hromada (Hovězí) - 8. 10. 2014
95. Zbyněk Sedláček (Vsetín) - 10. 10. 2014
96. Iva Zapletalová (Vsetín) - 12. 10. 2014
97. - 98. Irena Tomšů (Neubuz) - 12. 10. 2014
97. - 98. Miroslav Dubovský (Neubuz) - 12. 10. 2014
99. - 100. Karolína Švecová (Střítež n. B.) - 13. 10. 2014
99. - 100. Lukáš Martínek (Střítež n. B.) - 13. 10. 2014
101. - 104. Barbora Dudková (Frenštát p. R.) - 13. 10. 2014
101. - 104. Anežka Dudková (Frenštát p. R.) - 13. 10. 2014
101. - 104. Petr Dudek (Frenštát p. R.) - 13. 10. 2014
101. - 104. Matěj Dudek (Frenštát p. R.) - 13. 10. 2014
105. Pavel Trňáček (Zlín) - 13. 10. 2014
106. - 107. Metoděj Liebel (Val. Meziříčí) - 13. 10. 2014
106. - 107. Antonín Liebel (Val. Meziříčí) - 13. 10. 2014
108. Jaroslav Žůrek (Kunovice) - 14. 10. 2014
109. Stanislav Kubeša (Val. Meziříčí) - 15. 10. 2014
110. Miroslav Smilek (Bystřička) - 15. 10. 2014
111. Jiří Šafařík (Vsetín) - 19. 10. 2014
112. Daniel Káčer (Val. Polanka) - 21. 10. 2014
113. Daniel Hradil (Kelč) - 24. 10. 2014
114. Roman Überall (Slavičín) - 25. 10. 2014
115. - 117. Eva Kolínková (Val. Polanka) - 27. 10. 2014
115. - 117. Antonín Kolínek (Val. Polanka) - 27. 10. 2014
115. - 117. Petr Hlavica (Val. Polanka) - 27. 10. 2014
118. Dušan Pagáč (Val. Meziříčí) - 28. 10. 2014
119. Magda Svobodová (Vsetín) - 7. 11. 2014
120. Petr Skopal (Rožnov) - 8. 11. 2014
121. Radka Rýdlová (Hodslavice) - 8. 11. 2014
122. - 123. Jana Čížová (Študlov) - 16. 11. 2014
122. - 123. Josef Číž (Študlov) - 16. 11. 2014
124. Karel Laštovica (Vsetín) - 17. 11. 2014
125. Stanislav Řehák (Zlín) - 19. 11. 2014
126. Viktor Kollanda (Vel. Karlovice) - 19. 11. 2014
127. Milan Štekovič (Zlín) - 20. 11. 2014
128. - 130. Denisa Frydrýšková (Vsetín) - 22. 11. 2014
128. - 130. Jaroslav Frydrýšek (Vsetín) - 22. 11. 2014
128. - 130. Daniel Macek (H. Lideč) - 22. 11. 2014
131. Barbora Muchová (Vsetín) - 23. 11. 2014
132. Tomáš Vrátník (Val. Meziříčí) - 23. 11. 2014
133. Pavel Koleček (Zubří) - 24. 11. 2014
134. Rostislav Konvičný (Val. Meziříčí) - 26. 11. 2014
135. Petr Pernický (Havířov) - 29. 11. 2014
136. Radek Farkaš (Vsetín) - 30. 11. 2014
137. Pavel Ovesný (Val. Klobouky) - 30. 11. 2014

Nejstarší držitel: Rostislav Sypták (68 let)
Nejmladší držitel: Matěj Dudek (8 let)
Nejlepší bikerka: Monika Machačová
Nejvzdálenější účastníci: Adéla a Jiří Špičkovi (Praha)
Nejlepší fotografie: Michaela Janků, Petra Holznerová, Barbora Muchová, Lenka Šenkeříková, Vojtěch Zádilský, Michaela Čunková a Eva Muchová