Do termínu galavečeru onsemi VKV 2022, který se uskuteční v sobotu 4. února v Domě kultury Vsetín, zbývá už jen něco přes týden. A po tuto dobu bude nadále ještě probíhat benefiční akce Šance pro véčkařku Janu, jejímž smyslem je finančně podpořit čtyřnásobnou účastnici našeho projektu Janu Macíčkovou, která podstupuje rekonvalescenci po těžkém úrazu.

Až do současnosti se v rámci benefice podařilo nashromáždit téměř 380 000 korun! K tomuto výtěžku výrazně přispěla společnost Navmatix, která patří mezi dlouholeté nejvýznamnější partnery VKV. Více prozradí níže uvedený text, jež nám zaměstnanci společnosti zaslali.

Začátkem sezóny 2022 jsme vyhlásili interní soutěž na podporu Jany Macíčkové. Za každý zdolaný vrchol VKV připsala naše společnost 500 Kč na dar pro Janu. Přestože nebylo možné, aby se zúčastnili všichni zaměstnanci, tak někteří se do toho opřeli a podařilo se nám nasbírat 15 000 Kč. Touto částkou velice rádi podpoříme Benefiční akci VKV. Do nového ročníku VKV přejeme hodně vrcholů a bezpečné návraty domů.

Za tento úžasný počin děkujeme!