Už jen dnes a zítra, tedy do půlnoci ze soboty na neděli, je možné zdolávat vrcholy ON Semiconductor VKV 2019. Ti, kteří finišují na poslední chvíli, pamatujte, že rozhodující pro uznání pokoření vrcholů je čas doručení fotek do naší mailové schránky a nikoliv samotné zdolání posledního vrcholu.

Ať už nám však poslední dva dny 7. ročníku VKV přinesou jakýkoliv počet držitelů, jisté je, že rekord co do množství účastníků padne ve všech kategoriích a tedy i v celkovém součtu. Za to všem, které náš projekt přilákal a baví, DĚKUJEME!

Co bude následovat po vypršení posledního „soutěžního“ dne? Připravujeme pro vás již tradičně několik anket, ve kterých budete na facebooku (www.facebook.com/cyklo.vkv) vybírat nejlepší fotografie letošního ročníku, Miss, Missáka apod. Rádi bychom také ještě do Vánoc zorganizovali dva „pultové“ prodejní dny VKV produktů včetně několika novinek, které v řádu hodin přibudou v našem eshopu (eshop.vkv-bike.cz). No a celý ročník pak uzavře v sobotu 1. 2. 2020 tradiční galavečer s následnou after party. Těšíme se tam na vás!